Księga Gości

Pozdrawiam całą wspólnotę Bernardyńską.Pokój i Dobro
Andrzej Brzeg
Dziękuję Bogu za pośrednictwem św. Jana z Dukli za Ojców Bernardynów w moim rodzinnym mieście. Przez ich czyny doświadczyłam wraz z mamą tyle dobra. Pamiętać będziemy wiąż o nich w modlitwie.
Anna Częstochowa
WSZECHMOGĄCY WIECZNY BOŻE! Dziękując za Błogosławionego Jana Pawła II, pokornie proszę o wyniesienie na Ołtarze O. Wiktoryna Swajdy, Kapłana prowadzącego nas grzeszników do JEZUSA przez NIEPOKALANE SERCE MARYI.
Krystyna; Krakow
Prośba o modlitwę za moje projekty... Pozdrawiam kolegów z Nowicjatu w Leżajsku... Wybieram się, aby podziękować Matce Boskiej Leżajskiej za otrzymane laski.
Jacek Myślenice
Dziękuję Ci Św. Bernardynie za zakon, który służy Bogu i ludziom.
Katarzyna; Kraków
Dziękuję za nabożeństwa październikowe w intencji zwierzaków i ich opiekunów. Proszę o modlitwę za wszystkich, którzy wzięli bezdomne zwierzęta z programu \"Kundel bury i kocury\" TVP Kraków, z azylu przy ul. Rybnej lub po prostu przygarnęli bezdomne zwierzęta z krakowskich uliczek i ulic oraz za Kulkę, Kitkę, i Ciapkę. :) Dziękuję. :)
Maria Magdalena; Kraków
Radości ze Zmartwychwstania Pańskiego, zdrowia i cierpliwości w wypełnianiu swojego powołania Ojcu Fulbertowi życzy Barbara Chojnowska. Dziękuję za serdeczność podczas mojej wizyty w Krakowie, pozdrawiam Cię świątecznie od wszystkich znajomych z Łomży
Barbara; Łomża
Dziękujemy Br. Stanisławowi Augustynowi za gorące serce, dobre słowo i mocną wiarę, która rozlewa się i promieniuje na wielu. Oraz za wszystko co dla nas robi, szczególnie za modlitwę.
Rodzina; Sosnowiec
Serdeczne Bóg zapłać Ojcom, za dobro które czynicie i za modlitwę, którą nas wspieracie. Na waszą stronkę trafiłam przypadkowo i wpisałam intencję, na którą zaraz odpowiedzieliście. Wielki Bóg zapłać za modlitwę.
Leonarda; Śląsk
Dziękuję Ojcom za piękne strony.
Zofia; Sekowo

dodaj wpis!


«    poprzedni [1-15][16-30][31-45][46-60][61-70]     »
 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 31-069 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50