Księga Gości

Panie Jezu, powierzamy Tobie wszystkie nasze trudne sprawy, wypraszaj nam zdrowie, ochronę od zła wszelkiego, odpuść nam nasze grzechy. Prosimy, aby Bóg obdarzył nas potrzebnymi łaskami. Św. Szymonie, wypraszaj nam wszystko to, co mamy ukryte w sercu. Amen.
Jan Wieruszów
O wyniesienie na ołtarze o. Wiktoryna Swajdy. O wypełnianie się woli Boga w życiu Szymona, Karoliny i ich rodziców.
Krystyna Urszula Kraków
O uzdrowienie Karoliny
agata warszawa
Proszę o modlitwę w intencji zdrowie dla ks. Stefana, ks. Daniela, ks.Jerzego,ks.Marka, ks. Mirka.
Ioanna Wilno
O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE W POSŁUDZE KAPŁAŃSKIEJ DLA KS. ANDRZEJA I OJCA WOJCIECHA. O CUD UZDROWIENIA DLA ANNY I STANISŁAWA. BÓG ZAPŁAĆ!
ANIA NOWY SĄCZ
Proszę o modlitwę o pomyślne zdanie egzaminów.
Beata Zamość
O szczęśliwe rozwiązanie trudnej sprawy Bogu wiadomej.
Paweł Kraków
Proszę o łaskę uzdrowienia stawów.. O zdrowie...
ks. Jan Mała wioska
Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus; Z okazji nadchodzacych Swiat Bozego Narodzenia wielu lask bozych od Dzieciatka Jezus dla wszystkich Ojcow Zakonu oraz laski zdrowia i usmiechu w Nowym 2013 Roku!
Joanna Wiatr Kanada
STRONA OJCOW BERNARDYNOW JEST PRZEPIEKNA,
jADWIGA oLESNO
Mój kościół w latach szkoły podstawowej. Spędziłam w nim wiele pięknych i pożytecznych chwil.Pamiętam msze święte z piękną oprawą muzyczną.Dziękuję Bogu,że są takie miejsca w Polsce. alicja
alicja wieliczka
W uroczystość świętego Szymona z Lipnicy(18-ego lipca)pozdrawiam serdecznie wszystkich Ojców i Braci Berrnardynów i życzę Wam wszystkiego najlepszego w najbliższym czasie.Szczęść Boże! Pokój i Dobro!+Tomasz
Tomasz Kraków
Pozdrawiam całą wspólnotę Bernardyńską.Pokój i Dobro
Andrzej Brzeg
Dziękuję Bogu za pośrednictwem św. Jana z Dukli za Ojców Bernardynów w moim rodzinnym mieście. Przez ich czyny doświadczyłam wraz z mamą tyle dobra. Pamiętać będziemy wiąż o nich w modlitwie.
Anna Częstochowa
WSZECHMOGĄCY WIECZNY BOŻE! Dziękując za Błogosławionego Jana Pawła II, pokornie proszę o wyniesienie na Ołtarze O. Wiktoryna Swajdy, Kapłana prowadzącego nas grzeszników do JEZUSA przez NIEPOKALANE SERCE MARYI.
Krystyna; Krakow

dodaj wpis!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: krakow@bernardyni.ofm.pl tel: 012 422 16 50