Księga Gości

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus! Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji o łaskę dobrej pracy dla mnie i Piotra. Lenka
Lenka Polska
Proszę o modlitwę za mnie w intencji znalezienia dobrego człowieka na męża,usamodzielnienia się, wyzwolenia z nerwicy.
Magda Brzesko
Św. Szymonie z Lipnicy wyproś łaski i dary Ducha św. na czas wychodzenia z nałogów dla Mateusza i jego rodziny. Niech Anioł Stróż nieustannie czuwa nad Nim i strzeże Go od wszelkiego zła.
Mariola Kraków
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę za dusze mamy i taty oraz wszystkich mi bliskich.Także żyjących.Proszę o modlitwę o łaski boże dla mnie tak aby wyprostowały mi się ścieżki życia i chciało mi się żyć dalej po tych dramatach i kłopotach. Bóg zapłać.
Zbyszek Kutno
ŚWIĘTY SZYMONIE PATRONIE LIPNICY .WSTAWIAJ SIĘ U BOGA ZA NAMI .PROSZĘ CIĘ O ŁASKI ZDROWIA DLA MOJEJ RODZINY I DZIĘKUJE ZA OTRZYMANE
Zbyszek Lipnica
Prośba o modlitwę za Wendy, Alberta, Wayne'a Joseph'a Lessard z żoną Marlenę chorą na raka gardła, Alberta, Al'a Vikinga, Gerald'a Fortier'a, Agnieszke Siedlaczek z mężem Piotrem i córką Emilią, Władysława Zborowskiego i jego brata Zenona Zborowskiego, za moje dziecko, za Kazimierza Kozinę z ojcem Ryśkiem i mamą i bratem.
Andrzej Józef Czerwinski Sosnowiec Polska i Edmonton Kanada
Prośba o modlitwę za pana Arkadiusza Śmiech. Niedawno urodziło się im dziecko.
Andrzej Józef Czerwinski Sosnowiec Polska i Edmonton Kanada
Prośba o modlitwę za kanadyjskich weteranów wojen.
Andrzej Józef Czerwinski Sosnowiec Polska i Edmonton Kanada
Boże miej w opiece dusze mojego brata Krzysztofa
Bozena Radom
Proszę o modlitwę za Rafała Zazuniuka.
Andrzej Józef Czerwinski Sosnowiec Polska i Edmonton Kanada
Panie Mój, daj mi siłę bym jak Piotr nie wpadła do wody idąc za Twym głosem. Daj mi siłę abym wiedziała, co czynić, by Tobie jedynemu służyć. Daj mi pokój serca gdy go zatracę. Kocham Cię, Panie Jezu.
Magda Kraków
Błagamy Cię, Boże, przez wstawiennictwo świętego Szymona z Lipnicy, wyjednaj łaskę powrotu do zdrowia i długich lat życia dla najdroższej siostry i szwagierki. Prosimy Cię Panie
Robert i Joanna Rumia
Bardzo proszę w intencji mężczyzny,którego bardzo kocham i który jest miłością mojego życia.Dziękuję.Proszę o wolę Pana w naszej relacji.
Joanna G
O uwolnienie od przekleństwa pochodzącego od ludzi i przekleństwa międzypokoleniowego dla małżonków Małgorzaty i Jarosława oraz ich dzieci.
Małgorzata i Jarosław Bełchatów
Proszę za każdego człowieka, za każdego współpracownika oraz dziękuję za cudowną i wymarzoną pracę.
Asia X

dodaj wpis!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: krakow@bernardyni.ofm.pl tel: 012 422 16 50