Skrzynka intencji

O potrzebny ratunek dla kilku rodzin wiadomych Bogu!Niech dobry Bóg wynagrodzi wszystkim za modlitwę!
Paweł Puławy
O łaskę nawrócenia , przemianę życia , szczęśliwą operację , uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława. O łaskę nawrócenia , uwolnienie od uzależnienia od komputera i telefonu, światło Ducha Św. dla Norberta.
ela kielce
modlitwa o uwolnienie mateusza. z narkomanii,przemianę życia i partnekę dla niego
ewa swiebodzice
Proszę o modlitwę w intencji chorej Wiktorii
Rafał Zambrów
Proszę o modlitwę za serce mężczyzny niewierzącego, który jest chory na schizofrenie, kiedyś zajmował się okultyzmem, by Miłosierny Jezus w swojej nieskończonej dobroci i szczodrobliwości mu wybaczył i dał Siebie poznać.
Małgorzata Poznań
O zaufanie do Jezusa w skomplikowanej walce duchowej.
Michał Borowy Młyn
Proszę o modlitwę w intencji mojego pobytu w Niemczech , żeby było tam bezpiecznie i nie było ataków terrorystycznych oraz żebym poznała tam wierzących, wartościowych ludzi. Proszę o łaskę prawdziwej bezinteresownej przyjaźni i czystej miłości, o opiekę Matki Bożej i ochronę przed złem.
Maria Łódź
Proszę o modlitwę za Piotra lat 39, który jest chory na schizofrenię, błądzi jako osoba niewierząca i egoistyczna. By Jezus skierował jego duszę na właściwe tory i pomógł odnaleźć drogę do prawdziwej Miłości Jezusa, i może otworzy mu też oczy na kochającą i czekającą na niego z wielką miłością kobietę Małgorzatę.
Małgorzata Poznań
o zdrowie dla grzegorza, o wolność od narkomanii, okultyzmu, o nowe życie, o:?askę nowonarodzenia
ewa swiebodzice
Proszę o modlitwę za męskie egoistyczne serce, które nie rozumie ze miłość to bezcenny dar dla którego warto się poświęcać, a jak to nie jest wolą Boga to niech postawi na mojej drodze nową miłość lepszą.
Gosia Poznań
modlitwa błagalna o pomoc finansową.ewa
ewa swiebodzice
(Szczęść Boże. Prosze bardzo w intencji Bogu wiadomej, a to zbyt skomplikowene aby tu opisac w nerwach ogromnych lecz chodzi teraz gl. o nawrocenie najbl. osoby! Bóg zapłać z góry!)
Emilian - Max Ostrów Wlkp. - Kalisz
Św.Szymonie proszę wypraszaj dla mnie i męża zdrowie oraz Boże błogosławieństwo dla nas w 10 rocznicę zawarcia małżeństwa.Wspieraj w trudach codzienności i w pracy.
Gabrysia lubelsjie
Prosze o zdrowie i opieke Boza dla mojego Syna w dzien urodzin i o zdrowie dla mojej Mamy, dla mnie i dla mojego Meza, za wstawiennictwem swietego Szymona!
Renata würzburg
modlitwa za mateusza, o życie w zdrowiu i bez narkomanii
ewa swiebodzice

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50