Skrzynka intencji

Z głębi serca proszę o wstawiennictwo. W ciężkim dla mnie okresie, gdy przytłoczony obowiązkami oraz problemami przestaję sobie z nimi radzić - potrzebuję wsparcia. Proszę o rozwagę w podejmowaniu decyzji, o siłę tam gdzie jest ona potrzebna i o czystość serca, bym nie zgubił drogi, którą powinienem podążać.
Michał Kraków
Proszę o poznanie wierzącego, odpowiedzialnego chłopaka i łaskę czystej, prawdziwej miłości. o bezpieczny pobyt w Niemczech, ochronę przed złem i znalezienie prawdziwych przyjaciół.
Maria Łódź
Prosze o modlitwe w intencji odrodzenia i uratowania mojego malzenstwa z Tomaszem. Aby kochal okazywal to zmienił sie i razem ze mna podjal probe uratowania naszego malzenstwa na lepsze. Na pelne milosci zrozumienia i szacunku. Bardzo go kocham. A każdego dnia walcze z obojętnościa. Prosze o laske aby zmienil postawe kochal mnie i razem ze mna trwal w dalszym życiu. Joanna z Lublina
Joanna Lublin
Proszę o modlitwę za siostrę I jej męża o dar potomstwa dla nich
Agnieszka Lublin
Proszę o pozytywne rozwiązanie pewnej sprawy aby nasza rodzina nie została obciążona tak ogromnymi długami.
Andrzej Wodzisław śląski
Święty Szymonie z Lipnicy, Cudotwórco, proszę Cię o wielki cud: zabierz z naszego życia wszystkich naszych wrogów, krzywdzicieli i prześladowców, którzy uczynili moje życie piekłem, niejednokrotnie z pięknymi hasłami na ustach. Pomóż znaleźć drogę wyjścia z tego piekła, wyprowadzić się, znaleźć dom, pracę, nowy zawód, założyć rodzinę, zdobyć nowe wykształcenie. Pomóż mnie i Mamie, odnaleźć miejsce do życia, znaleźć środki na kosztowne leczenie za granicą, gdyż tu w kraju nie mamy żadnych szans, znaleźć taki zawód, który to umożliwi. Niech Twoje wstawiennictwo znaczy coś przed Bogiem i Matką Bożą. Zwróć nam wolność i nasze ludzkie prawa.
Barbara Kraków
o uzdrowienie żony Kazimiery z chorhsg2oby nowotworowej i odzyskanie wzroku jeśli jest to zgodne z wolą Boża
tadeusz nowy targ
Prosze o modlitwe bym po rozwodzie poznala mezczyzne ktory szczerze pokocha mnie i moje dziecko. Z milosci wezmie nas pod skrzydla otaczajac opieka i i szacunkiem. Dla ktorego bedziemy radoscia codzienna i milujac nas przejdziemy razem zywot w szczesciu i milosci. Amen
Izabela Tychy
P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Szymona prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego
ania Barcelona
O łaskę nawrócenia , przemianę życia, szczęśliwą operację ,uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława. O łaskę nawrócenia , światło Ducha Św. ,uwolnienie z uzależnienia od komputera i telefonu dla Norberta.
ela kielce
O potrzebny ratunek dla kilku rodzin wiadomych Bogu!Niech dobry Bóg wynagrodzi wszystkim za modlitwę!
Paweł Puławy
O łaskę nawrócenia , przemianę życia , szczęśliwą operację , uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława. O łaskę nawrócenia , uwolnienie od uzależnienia od komputera i telefonu, światło Ducha Św. dla Norberta.
ela kielce
modlitwa o uwolnienie mateusza. z narkomanii,przemianę życia i partnekę dla niego
ewa swiebodzice
Proszę o modlitwę w intencji chorej Wiktorii
Rafał Zambrów
Proszę o modlitwę za serce mężczyzny niewierzącego, który jest chory na schizofrenie, kiedyś zajmował się okultyzmem, by Miłosierny Jezus w swojej nieskończonej dobroci i szczodrobliwości mu wybaczył i dał Siebie poznać.
Małgorzata Poznań

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50