Skrzynka intencji

Prosimy Pana Boga za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o błogosławieństwa Boże i zdrowie dla naszej rodziny oraz wszystkich łączących się w modlitwie. Święty Michale Archaniele, Archaniołowie Aniołowie i Święci miejcie każdego dnia w swojej pieczy nas wszystkich modlących się wspólnie.
Magda Dawid z dziećmi Bristol
O zdrowie dla wszystkich w rodzinie, pogłębienie wzajemnej miłości małżeńskiej, o dostatek materialny. O opiekę Bożą
Agnieszka i Tomasz Zamość
Prosze o modlitwe w moich intencjach.
Krzysztof Warszawa
W intencji o cud uzdrowienia z choroby psychicznej mnie i syna Dominika (syn chciał popełnić samobójstwo obecnie jest w szpitalu A ja nie umiem samodzielnie funkcjonować a syn ma tylko mnie. Halina
Halina Katowice
Proszę w intencji o potrzebne dary i łaski, błogosławieństwo Boże oraz ochronę przed złym duchem i jego zasadzkami dla Izy, Basi, Gabrysi, Marii, Agnieszki, Rafała, o. Augustyna, o. Leszka, o.Jakuba, ks. Arka, ks. Jacka, o.Dobromiła, ks. Piotra i ks. Sławka. Proszę również o błogosławione owoce rekolekcji ignacjańskich dla Izy.
Izabela Warszawa
Prosím Vás pekne o dlhodobé modlitby za mňa. Mám zhoršené kontrolné výsledky, musím ísť na opakované testy. Bojím sa. Veľmi sa bojím. Prosím o modlitby za zázračné Božie uzdravenie. Nevládzem už. Ďakujem Anna Prosím aj o modlitby za Emíliu, za jej zázračné Božie uzdravenie a tiež aj za jej manžela a štyri deti. Zo srdca Vám ďakujem
anna Slovensko
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa. Za mnie i mojego męża. Błagam o uzdrowienie mojej relacji z mężem.
Marta Lublin
Jezu proszę o uwolnienie i uzdrowienie i potrzebne łaski. Bardzo proszę o rozwiązanie problemów zawodowych i osobistych. Jezu powierzam Ci moje życie.
Magdalena uk
O radość życia wiecznego dla śp. Zbigniewa Urbańskiego z Lipnicy Murowanej
Władysława Kraków
Święty Szymonie z Lipnicy przez wstawiennictwo Twoje proszę o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla całej rodziny i wsparcie w realizacji planów życiowych.
Tomasz Biłgoraj
Matko Boża proszę Cię o zdrowie, Boże Błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Ani i Agatki.
Tomasz Biłgoraj
Proszę o modlitwę, żeby Pan odsunął ode mnie paraliżujący lęk przed rozmową kwalifikacyjną i podjęciem pracy. O łaskę światła Ducha Świętego w przygotowywaniach do rozmowy oraz o łaskę pokoju i pewności w sercu, że z pomocą Pana poradzę sobie w nowej pracy. O łaskę męstwa i odwagi. Panie, proszę dopełnij mojego uzdrowieni,a żebym w pełni sił mogła wykonywać moje obowiązki.
Agnieszka Warszawa
proszę o modlitwę by osoba której się podobam zaproponowała mi chodzenie i byśmy zostali parą
Gosia putten
Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dal córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę o zdrowie i łaski dla rodziny prosi mama
Elzbieta Bielsko
O łaski Boże
Ewa Bournemouth

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50