Skrzynka intencji

Proszę o modlitwę za moją siostrę Eweline o pełne zdrowie psychiczne i fizyczne,  dobrych ludzi na jej drogach,  pracę, zaradność,   samodzielność,  inteligencje, wiarę ,ufność i miłość do Jezusa i Marii , wybaczenie i naprawienie wszystkich błędów i grzechów jakie  w życiu popełniła , Ducha Świętego i potrzebne łaski!  Bóg zapłać!
Damian Tuszyn
Bardzo proszę o modlitwę w intencji małej Salomei i Zofii, o ratunek dla tych dzieci, o opiekę Matki Bożej, oraz o nawrócenie dla Katarzyny i przemianę serca, oddalenie od złego towarzystwa i odnalezienie światła Chrystusa w swoim życiu. Boże, Ty wiesz jak jest trudna sytuacja, błagam wysłuchaj wszystkich modlitw. Dziękuje za każde Amen.
Olga Kraków
Św. Szymonie, proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej żony. Proszę o modlitwę za mnie, bo jestem zagubiony po jej śmierci. Aby Bóg obdarzył mnie mądrością,o dobry wybór przyszłej drogi i zdrowiem, oraz proszę wstaw się do naszego Pana za moją córkę-za jej zdrowie i szczęśliwe małżeństwo,oraz aby dobry Bóg obdarzył ich potomstwem.
Adam Kraków
Bardzo prosze o modlitwe w mojej intencji o pomoc w rozwazaniu problemów.Bardzo potrzebuje pomocy. Bóg Zapłac.
Marek ŁÓDZ
Błagam o modlitwę w intencji Joanny ,Krzysztofa, o mocną żywa wiarę dla nich, trzeźwe życie dla syna, zdrowie duszy I ciała dla obojga, mądrość Bożą w wychowaniu syna oraz zdrowie dla Piotrusia. Proszę za córką o modlitwę za nia , o mocną żywą wiarę dla niej , pokorne , czyste serce, dar dobrego męża, gorliwego katolika jesli taka jest wola Boża. Proszę o modlitwę w intencji dobrego rozwiązania spraw mieszkaniowych syna I córki.
Halina Ostrów Wlkp
Św. Szymonie z Lipnicy wyproś dla mnie uzdrowienie z choroby
Józef Gliwice
Św.Szymonie,proszę Cię o stawiennictwo w nawróceniu moich córek,tak aby podążały drogą z Panem Bogiem,żeby dawały swoim dzieciom świadectwo wiary i miłości do Boga.Proszę o pomoc w ich przemianie duchowej aby weszły na dobrą stronę życia.
Józefa Kraków
Za ojca o uwolnienie i opamiętanie aby mnie nie nękał. O szczęśliwe zdanie studiów magisterskich i obronę pracy dyplomowej o światło Ducha św., o uleczenie skutków dzieciństwa, podświadomości, o uzdrowienie na sercu, tarczycy, całym ciele, o pracę, o przyjaciół, za Panią Alfredę w jej problemach finansowo-prawnych, Asię, Anię, Nikolę, we wszystkich intencjach Bogu wiadomych.
Ala Rumia
O potrzebne łaski dla Jacka oraz jego współpracowników.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!
Paweł Lublin
Bardzo proszę o modlitwę za Dominika, o przemianę jego serca, uwolnienie od narkotyków, złego towarzystwa i pojednanie się z Bogiem i rodziną. Oraz o Bożą opiekę i ochronę nad całą jego rodziną. Prosi Bernadeta Szczęść Boże!
Bernadeta Czechowice
Gorąco proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża dla Justyny i dla mnie lub powrotu do mnie Marka i założenia rodziny na chwałę Pana, o znalezienie domu, zameldowania, a także o zabranie uczuć:rozpaczy, pustki, smutku,żalu. Bóg zapłać.
Monika Stalowa Wola
chciałbym bardzo prosic wrecz błagam jestem osobą silnie zniewolona przez złe duchy o modlitwe w mojej intencj o uwolnienie z sideł szatanskich,dary Ducha Swietego i blogosławieństwo Boze.Bóg zaplac
Grzegorz Psary
Proszę o modlitwę o cud przemiany i nawrócenia mojego męża oraz o uratowanie naszego małżeństwa i uwolnienie męża od grzechu nieczystości i zdrady.
Dorota Kraków
Święty Szymonie, błagam wstaw się za nami w tym Roku Miłosierdzia aby życie odzyskało sens i abyśmy otrzymali łaski tak bardzo nam potrzebne jako rodzina. Szczególnie proszę o łaskę ufności w Boże Miłosierdzie, aby to nabożeństwo nas wydobyło ze zła i rozpaczy, utraty perspektyw na życie
Ewa Lubelskie
Proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia oraz za duszę mojej zmarłej Mamy, Haliny. Bóg zapłać.
Anna Polska

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: krakow@bernardyni.ofm.pl tel: 012 422 16 50