Skrzynka intencji

Święty Szymonie z Lipnicy prosimy otocz opieką rodzinę Agnieszki z Jej córką Wiktorią,która jest w szpitalu.Prosimy o pomoc dla Krzysztofa w znalezieniu dobrej pracy z Jego wykształceniem i dobre relacje z Martyną. Prosimy o szczęśliwą podróż dla Michała i osób towarzyszących oraz o załatwienie sprawy formalnej związku z Katarzyną.Prosimy o pomoc w załatwieniu naszych trudnych spraw ŚP.Ojca Wiktoryna. Święty Szymonie dopomóż. Jezu Ufam Tobie.
Kazimierz Bieliny
prośba o szczęśliwą podróż, laskę zdrowia dla mnie i dobre relacje z dziećmi- serdecznie proszę
Krystyna Kraków
Bardzo proszę o modlitwę za O.Klaudiusza o opiekę Niepokalanej ochronę Archaniołów bezpieczeństwo, zdrowie i Boże Błogosławieństwo na rozpoczynającą misję w Sudanie Południowym
S. Agnieszka Legnica
Proszę o uzdrowienie wewnętrzne Agnieszki, o pracę dla niej oraz o uleczenie naszej relacji. Deo gratias!
Sławomir WARSZAWA
Święty Szymonie, gorąco proszę o: zdrowie dla Zofii; zgodę w rodzinie i rozwiązanie trudnych problemów
Ewa Barbara Małopolska
Św. Szymonie. Proszę o wstawiennictwo o uzdrowienie mej córki.
Artur Kraków
Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, potrzebne nam łaski;dar zdrowia dl;a chorej mamy, szczęśliwą operację mojego syna, uleczenie wnusia z chorób, obronę moich synów przed złymi mocami szatana, zachowanie ich rodzin w miłości, zdrowiu i ufności Bogu. Proszę o dar wiary, nadziei, miłości i zgody w naszych rodzinach, rodzinach dzieci naszych, rodzeństwa mojego i dzieci rodzeństwa mojego.
Zenobia Przedbórz
Proszę o łaskę zdrowia.
Anna mazowieckie
o łaskę uwolnienia syna Dawida od słuchania muzyki satanistycznej,pornografii,lekomanii i nienawiści do Boga,o nawrócenie i przemianę serca z kamiennego na serce z ciała,o umocnienie dla całej rodziny Sabiny
sabina okolice Chełmna
Sw.Szymonie prosze o nawrócenie dobrą spowiedż wypelnianie woli Bozej w codziennym zyciu dla Mateusza MIrosława i Rafała.Prosze o pomoc w nauce i egzaminach dla Mateusza oraz o dobrą zone dla niego takaą ktora prawdziwie kocha Boga i wypełnia jego wole prosi matka córkai siostra Włodzimierzów 2017.01.06
arkadiusz Włodzimierzów
Święty Szymonie, zwracam sie do Ciebie o pomoc w rozpaczliwe sytuacji - wydobadz nas!!!
Ewa kraków
Przez wstawiennictwo św. Bernarda ze Sieny-patrona chorych na płuca proszę o dar uzdrowienia mojego nienarodzonego dziecka u którego nie wyksztalcily się w pełni płuca! Bardzo proszę o modlitwę!
Barbara Wrocław
Proszę o Łaskę wiary dla córki Katarzyny o Światło Ducha Świętego dla niej,proszę o modlitwe
Małgorzata Kraków
Proszę o modlitwę za moją siostrę Eweline o pełne zdrowie psychiczne i fizyczne,  dobrych ludzi na jej drogach,  pracę, zaradność,   samodzielność,  inteligencje, wiarę ,ufność i miłość do Jezusa i Marii , wybaczenie i naprawienie wszystkich błędów i grzechów jakie  w życiu popełniła , Ducha Świętego i potrzebne łaski!  Bóg zapłać!
Damian Tuszyn
Bardzo proszę o modlitwę w intencji małej Salomei i Zofii, o ratunek dla tych dzieci, o opiekę Matki Bożej, oraz o nawrócenie dla Katarzyny i przemianę serca, oddalenie od złego towarzystwa i odnalezienie światła Chrystusa w swoim życiu. Boże, Ty wiesz jak jest trudna sytuacja, błagam wysłuchaj wszystkich modlitw. Dziękuje za każde Amen.
Olga Kraków

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: krakow@bernardyni.ofm.pl tel: 012 422 16 50