Skrzynka intencji

Panie Jezu, Maryjo, za wstawiennictwem Aniołów Archaniołów, Wszystkich Świętych, proszę o odcięcie zła od nas, przecięcie więzów zła, wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów, przekleństwa(również dla innych osob z tym związanych), o zdrowie duszy i ciała, o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca Twojego. Dla syna o pamięć, zdrowie kręgosłupa i nogi, o pomyślne ukończenie roku szkolnego.
Ania Barcelona
Proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka dla Janiny i Adama.
Janina Nowy Targ
Bardzo proszę o: zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Łukasza oraz o cud tego, żebyśmy znowu mogli być razem.
Magdalena Kraków
Szczęść Boże. Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej żony Reginy. Bóg zapłać.
Andrzej Siemianowice Śl.
Matko Boża Uzdrowienie Chorych gorąco proszę, aby guz nie był złośliwy.Proszę również o szczęśliwe pożycie małżeńskie moich dzieci i uzdrowienie syna z kaszlu i astmy. Twoja wierna czcicielka
Zofia Chrzanow
O odbudowę związku z moją ukochaną oraz potrzebne nam do tego łaski
Paweł Rawa Mazowiecka
P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.Dla syna o pamiec,zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne ukonczenie roku szkolnego
Ania Barcelona
o stałą prace dla Pawła i Grzegorza, opiekę św. Szymona z Lipnicy i Boże Błogosławieństwo na każdy dzień
Paweł Nowy Targ
Matko Najświętsza zwracam się do Ciebie o pomoc w uwolnieniu mojego syna Macieja (26 lat), z sideł szatańskich które go zniewoliły. Mój syn grzeszy przeciw jedynemu Bogu wyznając innych bogów jakich podsunęli mu ludzie z sekty do której go wciągnęli. Matko Najświętsza błagam Cię wstaw się u Boga za moim biednym synem aby zerwał wszelkie więzy jakie oddzielają go od Boga. Spraw aby z powrotem wrócił do Kościoła Jezusowego. Zatroskana matka. Bóg zapłać.
Helena Nottingham
Św.Bernardynie,proszę o zdrowie,opiekę Matki Najświętszej dla Michała i aby znalazł pracę.
Łukasz Kraków
O pomyśle zakończenie sporu sądowego...
Piotr Kołobrzeg
Z całego serca proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej.
Barbara Krasnystaw
Bardzo proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Łukasza oraz o cud tego żebyśmy znowu mogli być razem.
Magdalena Kraków
Dobry Boże, za wstawiennictwem św. Szymona z Lipnicy, proszę o nawrócenie i przemianę życia mojej mamy, znalezienie dobrego miejsca do życia, domu, dla mnie i mojego męża i uleczenie mojego chorego kręgosłupa. Udziel łask i darów Ducha Świętego, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności, cierpliwości, wiary, nadziei, miłości dla całej naszej rodziny. Spraw, żebyśmy nigdy się od Ciebie nie odwrócili i ulecz nas na ciele i duszy, ze wszystkich zranień i chorób. Święty Szymonie z Lipnicy módl się za nami.
Paulina Chrzanów
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa o pomyślne rozwiązanie spraw sądowych oraz wszelkie potrzebne mu łaski.
Anna Szczecin

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 31-069 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50