Skrzynka intencji

Proszę o łaskę zdrowia.
Anna mazowieckie
o łaskę uwolnienia syna Dawida od słuchania muzyki satanistycznej,pornografii,lekomanii i nienawiści do Boga,o nawrócenie i przemianę serca z kamiennego na serce z ciała,o umocnienie dla całej rodziny Sabiny
sabina okolice Chełmna
Sw.Szymonie prosze o nawrócenie dobrą spowiedż wypelnianie woli Bozej w codziennym zyciu dla Mateusza MIrosława i Rafała.Prosze o pomoc w nauce i egzaminach dla Mateusza oraz o dobrą zone dla niego takaą ktora prawdziwie kocha Boga i wypełnia jego wole prosi matka córkai siostra Włodzimierzów 2017.01.06
arkadiusz Włodzimierzów
Święty Szymonie, zwracam sie do Ciebie o pomoc w rozpaczliwe sytuacji - wydobadz nas!!!
Ewa kraków
Przez wstawiennictwo św. Bernarda ze Sieny-patrona chorych na płuca proszę o dar uzdrowienia mojego nienarodzonego dziecka u którego nie wyksztalcily się w pełni płuca! Bardzo proszę o modlitwę!
Barbara Wrocław
Proszę o Łaskę wiary dla córki Katarzyny o Światło Ducha Świętego dla niej,proszę o modlitwe
Małgorzata Kraków
Proszę o modlitwę za moją siostrę Eweline o pełne zdrowie psychiczne i fizyczne,  dobrych ludzi na jej drogach,  pracę, zaradność,   samodzielność,  inteligencje, wiarę ,ufność i miłość do Jezusa i Marii , wybaczenie i naprawienie wszystkich błędów i grzechów jakie  w życiu popełniła , Ducha Świętego i potrzebne łaski!  Bóg zapłać!
Damian Tuszyn
Bardzo proszę o modlitwę w intencji małej Salomei i Zofii, o ratunek dla tych dzieci, o opiekę Matki Bożej, oraz o nawrócenie dla Katarzyny i przemianę serca, oddalenie od złego towarzystwa i odnalezienie światła Chrystusa w swoim życiu. Boże, Ty wiesz jak jest trudna sytuacja, błagam wysłuchaj wszystkich modlitw. Dziękuje za każde Amen.
Olga Kraków
Św. Szymonie, proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej żony. Proszę o modlitwę za mnie, bo jestem zagubiony po jej śmierci. Aby Bóg obdarzył mnie mądrością,o dobry wybór przyszłej drogi i zdrowiem, oraz proszę wstaw się do naszego Pana za moją córkę-za jej zdrowie i szczęśliwe małżeństwo,oraz aby dobry Bóg obdarzył ich potomstwem.
Adam Kraków
Bardzo prosze o modlitwe w mojej intencji o pomoc w rozwazaniu problemów.Bardzo potrzebuje pomocy. Bóg Zapłac.
Marek ŁÓDZ
Błagam o modlitwę w intencji Joanny ,Krzysztofa, o mocną żywa wiarę dla nich, trzeźwe życie dla syna, zdrowie duszy I ciała dla obojga, mądrość Bożą w wychowaniu syna oraz zdrowie dla Piotrusia. Proszę za córką o modlitwę za nia , o mocną żywą wiarę dla niej , pokorne , czyste serce, dar dobrego męża, gorliwego katolika jesli taka jest wola Boża. Proszę o modlitwę w intencji dobrego rozwiązania spraw mieszkaniowych syna I córki.
Halina Ostrów Wlkp
Św. Szymonie z Lipnicy wyproś dla mnie uzdrowienie z choroby
Józef Gliwice
Św.Szymonie,proszę Cię o stawiennictwo w nawróceniu moich córek,tak aby podążały drogą z Panem Bogiem,żeby dawały swoim dzieciom świadectwo wiary i miłości do Boga.Proszę o pomoc w ich przemianie duchowej aby weszły na dobrą stronę życia.
Józefa Kraków
Za ojca o uwolnienie i opamiętanie aby mnie nie nękał. O szczęśliwe zdanie studiów magisterskich i obronę pracy dyplomowej o światło Ducha św., o uleczenie skutków dzieciństwa, podświadomości, o uzdrowienie na sercu, tarczycy, całym ciele, o pracę, o przyjaciół, za Panią Alfredę w jej problemach finansowo-prawnych, Asię, Anię, Nikolę, we wszystkich intencjach Bogu wiadomych.
Ala Rumia
O potrzebne łaski dla Jacka oraz jego współpracowników.Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę!
Paweł Lublin

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: krakow@bernardyni.ofm.pl tel: 012 422 16 50