Skrzynka intencji

Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, które jest w kryzysie. Za mnie i mojego męża Grzegorza, za nasze dzieci.
Marta Lublin
Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia moich rodziców, a w szczególności mojej mamy.
Dawid Lisewo
Sw Szymonie balgam o uleczenie mojej corki,o jej nauke i o to by pozostala w tym pokoju gdzie teraz jest.o ten cud prosze.za siostry decydujace o tym,o ich przemiane .o pomoc finansowa dla nas,by Bog postawil dobrych ludzi na naszej drodze,by nasi dobrodzieje nadal nam pomagali.o piekne mieszkanie dla nas.Dziekuje.Anna
Ania Nysa
Proszę o modlitwę o dar wyzdrowienia dla mojej mamy która właśnie przeszła udar. Panie daj jej siłę aby się nie poddała , ześlij na lekarzy dary Ducha świętego aby wiedzieli co robić. Pozwól mamie powrócić do zdrowia abyśmy wspólnie mogli na tym świecie cieszyc się swoją obecnością. Proszę też o szczęśliwy poród dla mojej żony, o spokój ducha dla niej w tej sytuacji,aby ciążą przebiegała prawidłowo aby dobrze się czuła. To nasze trzecie dziecko a ciąża jest najtrudniejsza? Pan Jezus mówił ? szukajcie a znajdziecie proście a otrzymajcie, pukajcie a otworzą wam. Bóg zapłać za modlitwę.
Tomek Lodz
W intencjach o trwałe uzdrowienie na duszy i ciele z chorób serca i tarczycy, o szczęśliwe zdanie studiów mgr i obronę pracy mgr, o wyrozumiałość wykładowców, o dobra pracę i pomoc finansową, o słowo poznania i przetrawienie tego wszystkiego mocą Ducha św., za sąsiadów i księży z parafii, o pokój na świecie.
Ala Rumia
Bardzo proszę o modlitwę o szczęśliwą operację oka i odzyskanie widzenia dla Elżbiety
Maria Kraków
Święty Szymonie, proszę o zdrowie i spokojne życie dla Zofii oraz o rozwiązanie trudnych problemów
Barbara N.
Proszę o modlitwę za zdrowie i siły dla mojej kochanej mamy Alicji, wiernej służebnicy Kościoła, a która jest b. słaba i chora. Dziękuję za wszystkie łaski i dary, jakich doświadczyliśmy do tej pory.
Łukasz Wrocław
Bardzo proszę za mojego męża Grzegorza uzależnionego od alkoholu.W jego życiu pojawił sie też problem z pornografią oraz inna kobieta.Proszę dla niego o uwolnienie ze zniewolenia i uzależnienia oraz o nawrócenie.
Aneta Minsk Mazowiecki
Proszę o modlitwę uzdrowienia w mojej intencji. Cierpię na nerwicę i bardzo trudno mi z tym żyć. Szczęść Boże!
Agnieszka K. Mińsk Mazowiecki
Prosimy o rodzeństwo dla Szymonka, abyśmy po raz kolejny zostali rodzicami.
Magdalena i Robert Podkarpacie
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Jacka leżącego w ciężkim stanie w szpitalu, o cud powrotu do zdrowia i duchowe wsparcie dla jego żony i dzieci.
Andrzej Kraków
Proszę o łaskę wiary dla męża i szczęście rodzinne
Asia śląskie
Proszę w intencji o dobrą żonę
Dariusz Kraków
Święty Szymonie, Proszę o znalezienie pracy dla Pawła,oraz o opiekę dla naszej rodziny . Paweł Kraków
Paweł Kraków

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: krakow@bernardyni.ofm.pl tel: 012 422 16 50