Skrzynka intencji

Św. Szymonie proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji moich synów, o zdrowie dla nich i potrzebne łaski. Wyproś u Boga odzyskanie wzroku dla Piotrusia, a dla Michałka by mógł prawidłowo się rozwijać i mówić. Proszę Cię Św. Szymonie o łaskę wytrwania w dźwiganiu mojego krzyża.
Mariola Nowy Sącz
Proszę o łaskę uzdrowienia mojej żony z bulimii
Mariusz Białystok
W intencji Elwiry i Łukasza z wielkim błaganiem o dar rodzicielstwa i opiekę Bożą w trudnych chwilach.
Natalia Nowy Sącz
Prosze o modlitwe w moich intencjach
Krzysztof Warszawa
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia męża Rafała. Wierzę,że razem możemy poruszyć Niebo! Z panem Bogiem
EWA Kielce
Święty Szymonie proszę przedstaw wszystkie obawy, troski i potrzeby naszej rodziny Panu Jezusowi, aby nam pobłogosławił.
Jan Wieruszów
Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego rozwiązania dla Ewy oraz błogosławieństwo, łaski Ducha św. i dar świętości dla jej córki, także o wysłuchanie wszystkich moich modlitw. Bóg zapłać.
Maria Ostrów Wlkp.
Za Panią Alfredę o odmianę losu, za Asię i Nikolę o Boże Błogosławieństwo, o szczęśliwe ukończenie całych studiów magisterskich, o uzdrowienie, o pełną lodówkę i dobra pracę.
Ala Rumia
Proszę Panie Jezu o zdrowie, szczęśliwą podróż, błogosławieństwo w życiu i odpuszczenie grzechów dla całej rodziny. Św. Szymonie, módl się za nami.
Jan Wieruszów
Proszę o zdrowie dla mojej Mamy. Agnieszka
Agnieszka Kraków
Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii a dla córki Justyny o dobrego człowieka na swej drodze aby założyła rodzinę mama
Elzbieta wojSląskie
Prośba o wsparcie modlitewne ------------------ Szczęść Boże! Bardzo proszę o modlitwę za mnie o łaskę poznania dobrego chłopaka, z którym będę mogła założyć rodzinę, której fundamentem będzie Chrystus. Brakuje mi siły, tak chciałabym realizować się jako żona i matka. Czuję się bardzo samotna... Bóg zapłać! ------------------ Sylwia sylwiab200@wp.pl
Sylwia Rzeszów
Bardzo proszę o modlitwę o dobre przygotowanie i pomyślne zdanie matury dla mojej córki, o dary Ducha Św. i wiarę we własne możliwości, silę i potrzebne łaski. Bóg zapłać!
mama Tuchów
Jezu ukochany. Proszę Cię o uzdrowienie z łuszczycy mojej córki Mariki. Będę bardzo nachalna i nieustępliwa w modlitwie, aż mnie Jezu wysłuchasz. Ulituj się nad nią.
ANNA WYSZKÓW
Proszę o modlitwę za Sylwię. Jest w ciężkiej sytuacji, oczekuje 3 dziecka. Jaj mąż ma nałogi i znęca się nad nią psychicznie. Panie Boże obdarz ją potrzebnymi łaskami i postaw na jej drodze ludzi, którzy jej pomogą, bo jest już wykończona.
kornelia miasto

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: krakow@bernardyni.ofm.pl tel: 012 422 16 50