Skrzynka intencji

Proszę o zdrowie dla Szymona.
Anna Luboń
O potrzebne łaski dla Anny
anna c
w różnych moich intencjach o zdrowie i potrzebne łaski
Krzysztof Warszawa
W intencji rodziny o zdrowie i opiekę św. Antoniego
anna cieszyn
w intencji Krzysztofa o zahamowanie zła ze strony Żanety oraz o wszelkie potrzebne łaski dla Emilki.
Anna Szczecin
Święty Szymonie proszę o ratunek w zagrożeniu życia i życia duchowego oraz o uwolnienie z nałogów dla 23 letniego Józefa przebywającego w Berlinie
Kat Wrocław
Św.Szymonie wypraszaj naszej rodzinie zdrowie, szczęśliwą podróż, ochronę od zła i obfite błogosławieństwo Pana Jezusa w każdym dniu.
Jan Wieruszów
Święty Szymonie proszę o uproszenie u Pana Jezusa łaski, której tak bardzo potrzebuję.
wanda regina krakow
Święty Szymonie proszę o uratowanie zdrowia i życia z powikłań po porodzie. W ranę wdała się bakteria, jestem już po jednej operacji. Biorę antybiotyk. Sytuacja jest bardzo ciężka i beznadziejna. A syn ma dopiero 4 miesiące. Bardzo chcę go wychować.
Justyna Lublin
Żeby Kochający Ojciec Niebieski uzdrowił moją sytuację finansową. I żeby nauczył mnie, że jest Bogiem rzeczy niemożliwych, który spełnia marzenia.
Agnieszka warszawa
Przez wstawiennictwo św. Szymona z Lipnicy proszę o uzdrowienie dla dziecka bedącego jeszcze w łonie matki- Eweliny. Niech dziecko urodzi się zdrowe.
Agnieszka Chrzanów
proszę o modlitwę o łaskę głębokiego przebaczenia w sercu, o odnowienie mojego życia przez Łaskę Bożą i o Boże Błogosławieństwo, O ochronę dla mnie i o objawienie mojego powołania. Oraz o łaskę pokuty. Panie Jezu, Maryjo oddaję wam też pragnienia mojego serca, które przechowuje Św Józef. oraz o namaszczenie Ducha św do budowania Królestwa Bożego na ziemi. I o wszystkie dary Ducha św dla mnie i moich bliskich.
Agnieszka warszawa
Proszę o modlitwę w intencji mojej siostrzenicy Magdaleny o sile i potrzebne laski w walce z chorobą nowotworową, pomyślny przebieg radioterapii i powrót do zdrowia.Proszę również w intencji całej jej rodziny o siłę w tym trudnym dla nich okresie.
Mariola Jastrzebie Zdrój
Szczęść Boże. Serdecznie proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie z choroby nowotworowej mojej żony Reginy.
Andrzej Siemianowice Śl.
Proszę o modlitwę w moje intencji o przyjęcie do WSD i wytrwanie w powołaniu; dla kolegi o dobrą dziewczynę i żonę; dla nas i rodzin o zdrowie i Błogosławieństwo Boże. Bóg zapłać
piotr *

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 31-069 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50