Skrzynka intencji

Za wstawiennictwem Mateczki Niepokalanej proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o głęboką wiarę, zdrowie, światło Ducha Świętego, odwagę, łaskę rozpoznania drogi życiowej dla moich dzieci zgodnie z Wolą Bożą. Proszę za córkę Anie i Sylwię o zaliczenie wszystkich egzaminów na studiach i łaskę wzrastania w służbie do której Bóg Anie powołał, a także za moich synów o powodzenie w nauce, a starszemu w pracy, o miłość i zgodę w naszej rodzinie i wśród naszych bliźnich. Proszę także o zdrowie dla mojej sąsiadki i mojej siostry Krystyny i godne życie dla jej rodziny. Bądź uwielbiony Jezu i Maryjo za wszystkie łaski, którymi nieustannie nas obdarzacie. Bóg zapłać.
Leonarda; Śląsk
Proszę o modlitwę w intencji pewnego małżeństwa, które się rozpada. Panie Jezu proszę o światło Ducha Świętego dla nich, aby oświeceni Twoim światłem zrozumieli swoje błędy, przebaczyli sobie i trwali w Sakramencie małżeństwa, wychowując swoje dzieci na Twoją Chwałę.
Leonarda; Śląsk
Wdzięczna za wszystkie łaski, a także za kapłana Gerarda Gulbe, który przez trzydzieści lat służył Bogu i ludziom w naszej parafii, proszę o modlitwę w Jego intencji. O zdrowie, błogosławieństwo Boże, o świętość dla Niego i szczęśliwą wieczność. Niech Najświętsze Serce Jezusa, będzie dla Niego ucieczką w chwilach trudnych, a Mateczka Najświętsza niech przytuli Go do serca swego i daje poczucie bezpieczeństwa na dalsze lata. Proszę także o modlitwę za ks.Darka, Piotra, Wojtka i ks.Leszka, a szczególnie za ks. proboszcza Krzysztofa Kasze, aby Bóg dodał im odwagi, siły, zdrowia, światła Ducha Świętego. By im błogosławił każdego dnia w dalszej służbie Kapłańskiej. Bóg zapłać.
Leonarda Śląsk
Proszę o modlitwę za moich rodziców, Dorotę i Henryka, wszystkich zmarłych z mojej rodziny, męża rodziny, sąsiadów, bliskich, kapłanów siostry zakonne, i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
Leonarda; Śląsk
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego brata Tomusia, żeby operacja nogi miała jak najlepsze rezultaty, i żeby Bóg udzielił Mu potrzebnych łask.
Ania; Kraków
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Szymona z Lipnicy o uzdrowienie dla mnie z ciężkiej choroby oraz o pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnej sprawy. Bóg zapłać.
Zofia; Sekowo
Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie dla Grzegorza. Bóg zapłać.
Zofia; Sekowo
Proszę o modlitwę za duszę zmarłej Anieli Żyły w rocznicę jej śmierci która przypada 16 grudnia.Bóg zapłać.
Małgorzata; Jaworzyna Śl.
Intencja o zdrowie i co najważniejsze o zdrowy rozsądek, którego wciąż jest za mało.
Filip; Kraków

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 31-069 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50