Skrzynka intencji

Mateńko Najukochańsza, przyjmij do Królestwa Niebieskiego mojego najdroższego Męża, a mnie utul w rozpaczy. Powiedz mi, jak mam żyć pośród bólu, łez, cierpienia. Ty wiesz, że moje życie to pasmo nieszczęść, to prawdziwa gehenna. Ratuj mnie Mateńko!!!
wdowa
Szczęść Boże, 12 lutego 2008 czeka mnie sprawa w sądzie. Proszę o modlitwę o pokój serca oraz o sprawiedliwy wyrok zgodny z Wolą Bożą. Z góry dziękuję. Maciek
Maciek; Bełchatów
Szczęść Boże. Błagam o modlitwę w intencji o moje zdrowie. Tak bardzo pragnę, aby te wszystkie choroby już się skończyły i bym mogła cieszyć się zdrowiem.
Danuta; Tarnów
Za wstawiennictwem dusz czyśćcowych, dla których proszę o łaskę Nieba, błagam o pomoc w rozwiązaniu moich trosk i kłopotów.
Jolanta; Gdynia
Proszę o modlitwę za Józefa, by Pan Miłosierny błogosławił mu w życiu, by wszystkie problemy wreszcie się rozwiązały, aby mógł normalnie żyć i być ojcem 3 dzieci. Błagam o modlitwę, bo przygniotły go 15 letnie problemy i nie ma chęci do życia. Jezu Miłosierny, wyprostuj Jego ścieżki. Błogosław mu. Maryjo, opiekuj się nim i jego rodziną.
Maris; Bolków
Proszę, by Matuchna Najświętsza utuliła w Swoich ramionach mojego zmarłego Męża, by zaznał prawdziwej matczynej miłości, a Pan Jezus przyjął Go jako swojego brata do Królestwa Niebieskiego i otoczył braterską miłością.
Jolanta; Gdynia
Proszę o modlitwę za Duszę Ś.P. Ryszarda Buczaka w piątą rocznicę śmierci, która mija dn. 6.II.2008r. Dziękuję bardzo!!
Beata; Słomniki
Proszę o Modlitwę za mnie, bym miał dużo sił do pokonywaniu nałogów oraz trudności życia codziennego. Szczęść Boże.
Rafał; Kraków
Proszę o modlitwę o powrót do zdrowia mojego brata Grzegorza, który jest po operacji. Proszę o modlitwę o pomyślny przebieg mojej operacji, która jest zaplanowana na 13 lutego i o mój powrót do zdrowia.
Wiesława; Augustów
Proszę o modlitwę za moje złamane i krwawiące serce, za moją nieodwzajemnioną miłość. Za mojego byłego chłopaka, aby Bóg zechciał połączyć nasze drogi i serca. Abym mogła spędzić resztę życia z moim ukochanym, który mnie zostawił. Matko Boża, błagam Cię i proszę z całego serca, spraw żeby chciał ze mną być, żeby do mnie wrócił.Błagam!
Dorota; Kraków
Proszę o modlitwę o łaskę zdrowia dla mężczyzny poszkodowanego w wypadku samochodowym i o modlitwę za mojego syna, który ten wypadek spowodował. Bóg zapłać! Elżbieta S.
Elżbieta; Bobrek
Szczęść Boże! Dziękuje za modlitwę. Dziękuje Ci Najświętsza Panienko za Twoja pomoc i otrzymane łaski i proszę Cie dopomóż mi w tej nowej pracy, żebym podołała powierzonym mi obowiązkom i o pozytywne kontakty ze współpracownikami i szefami. Proszę również o Twoją pomoc, aby moja depresja i lęki nie utrudniały mi pracy i funkcjonowania.
Sylwia; Płock
Błagam Cię, Matuchno, pomóż mi we wszystkich moich intencjach ukrytych w głębi serca, ratuj mnie, nie mam już siły dźwigać te wszystkie krzyże, które Bóg mi dopuścił na barki. Błagam Cię, pomóż mi w rozwiązaniu moich problemów.
Jolanta; Gdynia
SZCZĘŚĆ BOŻE Proszę o modlitwę w mojej intencji, abym przygotowała się należycie i b. dobrze umiała materiał na rozmowę o pracę. Abym dostała takie pytania na które odpowiem prawidłowo. Żebym dobrą dostała pracę. OGROMNIE MI ZALEŻY NA TEJ PRACY, ALE PRZEZ CHOROBĘ MIAŁAM UTRUDNIONE PRZYGOTOWANIE DO NIEJ. Proszę Cię MATKO PRZENAJŚWIĘTSZA, dopomóż mi. DUCHU ŚWIĘTY, oświeć mnie! BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ.
Sylwa; Płock
Proszę o modlitwę za dusze ojca Eligiusza Smolińskiego, zmarłego przed laty Waszego współbrata i przyjaciela naszej rodziny.
Marian Dembiniok; Cieszyn

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 31-069 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50