Skrzynka intencji

Błagam o uwolnienie mnie od pewnej osoby i jej wpływu na mnie.Ona bardzo mnie rani przez całe życie. RATUNKU!!!
dręczona;
Proszę o modlitwę w intencji ks. Artura po zawale. Niespełna rok od przyjęcia sakramentu kapłaństwa Pan doświadczył go cierpieniem. Przeszedł poważną operację serca.Proszę o modlitwę, by wytrwał i wrócił do zdrowia. Ja również pamiętam o Was. Dziękuję!
Beata; Latoszyn
O kochającego, wiernego męża
Kasia; Polska
Bardzo a bardzo proszę kochane SIOSTRY i Braci o modliwę w intencji Jagodki o zdrowie duszy i ciała dla Niej. Jezu ufam Tobie i bądź wola Twoja, Ojcze. Maryjo, wysłuchaj prośby mojej. Tak bardzo proszę też o pokój Boży w sercu moim i wszystkich sercach ludzkich i na świecie. Maryjo pomóż, ratuj i Tomka i całą Jego rodzinę. Królowo Pokoju, pomóż i zaproś nas do siebie do Medjugorje i nasze rodziny, parafie, wioski i miasta i cały lud.
czcicielka; Bełchatów
Proszę o modlitwę do Ducha Świętego dla Radka o uwolnienie z nałogów i uzdrowienie wewnętrzne. Dziękuję
Basia; Częstochowa
Błagam o modlitwę, aby chłopak który mnie zostawił, zechciał do mnie wrócić, aby Pan dał nam jeszcze jedną szanse i uwierzył w nas. Z całego serca błagam Cię Kochany Jezu, o jego miłość, o wysłuchanie mojego wołania do Ciebie. Kocham Cię, Panie Jezu całym moim sercem i Ufam Ci, że mi pomożesz. Bardzo proszę o pomoc.
Pewna osoba; Kraków
Proszę o modlitwę w następujących intencjach: o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny, o potrzebne łaski w pracy, nauce i bezpieczną podróż dla wszystkich kierowców z firmy; o przebaczenie naszych grzechów oraz pośrednictwo Najświętszej Maryi Panny, wstawiennictwo Świętych i Aniołów w naszych prośbach które zna tylko Bóg.
Jan; Wieruszów
Szczęść Boże, 6 marca czeka mnie sprawa w sądzie. Proszę o modlitwę o pokój serca oraz o sprawiedliwy wyrok zgodny z Wolą Bożą.
Maciek; Bełchatów
Proszę o modlitwę w intencji odwrócenia trudności chorobowych, którymi zostałem naznaczony w tak młodym wieku. Panie nie moja, lecz Twoja wola niech się stanie
Paweł; Bełchatów
Proszę o modlitwę w intencji Wioletty, o siły, dar przebaczenia i nadziei na dalsze życie.
Marcin, Ruda Śląska
Chryste odnów mnie, stwórz mnie na nowo w Twym Duchu. Odnów we mnie chrzest gładzący skutki grzechu pierworodnego i własnych występków. Uchroń mnie przed złem i szatanem. Zamień to, co we mnie ciemne w światło. Pobłogosław mnie w każdej sytuacji i błogosławieństwa mi nie odbieraj!
Krzysztof; Chicago/US
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie i ulgę w cierpieniu dla mojego chorego na raka taty. Stan taty jest bardzo poważny - błagam o wsparcie.
Gosia; Poznań
Proszę Ciebie Panie, za wstawiennictwem św. Szymona o miłosierdzie dla duszy mojego zmarłego Ojca. Proszę też o wszystkie łaski potrzebne dla naszej Rodziny, przede wszystkim o zdrowie i o niezbaczanie z Twoich ścieżek Panie. Dziękuje św. Szymonie za pośrednictwo we wszystkich laskach. Bóg zapłać!
Renata; Würzburg
Błagam o uwolnienie mnie od ludzi, którzy tak bardzo skrzywdzili mnie w życiu. Proszę, usuń ich z mojej ciernistej drogi, którą przyszło mi kroczyć w życiu. Nie chcę ich spotykać nigdy więcej, bo każde takie spotkanie to dla mnie ogromny stres. Panie, ratuj mnie!
strwożona
Bardzo proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej mamy Janiny Opalskiej. Bardzo za nią tęsknię.
Agnieszka; Płock

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 31-069 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50