Skrzynka intencji

Błagam Cię, Matuchno, pomóż mi we wszystkich moich intencjach ukrytych w głębi serca, ratuj mnie, nie mam już siły dźwigać te wszystkie krzyże, które Bóg mi dopuścił na barki. Błagam Cię, pomóż mi w rozwiązaniu moich problemów.
Jolanta; Gdynia
SZCZĘŚĆ BOŻE Proszę o modlitwę w mojej intencji, abym przygotowała się należycie i b. dobrze umiała materiał na rozmowę o pracę. Abym dostała takie pytania na które odpowiem prawidłowo. Żebym dobrą dostała pracę. OGROMNIE MI ZALEŻY NA TEJ PRACY, ALE PRZEZ CHOROBĘ MIAŁAM UTRUDNIONE PRZYGOTOWANIE DO NIEJ. Proszę Cię MATKO PRZENAJŚWIĘTSZA, dopomóż mi. DUCHU ŚWIĘTY, oświeć mnie! BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ.
Sylwa; Płock
Proszę o modlitwę za dusze ojca Eligiusza Smolińskiego, zmarłego przed laty Waszego współbrata i przyjaciela naszej rodziny.
Marian Dembiniok; Cieszyn
Za wstawiennictwem Mateczki Niepokalanej proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny, o głęboką wiarę, zdrowie, światło Ducha Świętego, odwagę, łaskę rozpoznania drogi życiowej dla moich dzieci zgodnie z Wolą Bożą. Proszę za córkę Anie i Sylwię o zaliczenie wszystkich egzaminów na studiach i łaskę wzrastania w służbie do której Bóg Anie powołał, a także za moich synów o powodzenie w nauce, a starszemu w pracy, o miłość i zgodę w naszej rodzinie i wśród naszych bliźnich. Proszę także o zdrowie dla mojej sąsiadki i mojej siostry Krystyny i godne życie dla jej rodziny. Bądź uwielbiony Jezu i Maryjo za wszystkie łaski, którymi nieustannie nas obdarzacie. Bóg zapłać.
Leonarda; Śląsk
Proszę o modlitwę w intencji pewnego małżeństwa, które się rozpada. Panie Jezu proszę o światło Ducha Świętego dla nich, aby oświeceni Twoim światłem zrozumieli swoje błędy, przebaczyli sobie i trwali w Sakramencie małżeństwa, wychowując swoje dzieci na Twoją Chwałę.
Leonarda; Śląsk
Wdzięczna za wszystkie łaski, a także za kapłana Gerarda Gulbe, który przez trzydzieści lat służył Bogu i ludziom w naszej parafii, proszę o modlitwę w Jego intencji. O zdrowie, błogosławieństwo Boże, o świętość dla Niego i szczęśliwą wieczność. Niech Najświętsze Serce Jezusa, będzie dla Niego ucieczką w chwilach trudnych, a Mateczka Najświętsza niech przytuli Go do serca swego i daje poczucie bezpieczeństwa na dalsze lata. Proszę także o modlitwę za ks.Darka, Piotra, Wojtka i ks.Leszka, a szczególnie za ks. proboszcza Krzysztofa Kasze, aby Bóg dodał im odwagi, siły, zdrowia, światła Ducha Świętego. By im błogosławił każdego dnia w dalszej służbie Kapłańskiej. Bóg zapłać.
Leonarda Śląsk
Proszę o modlitwę za moich rodziców, Dorotę i Henryka, wszystkich zmarłych z mojej rodziny, męża rodziny, sąsiadów, bliskich, kapłanów siostry zakonne, i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.
Leonarda; Śląsk
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego brata Tomusia, żeby operacja nogi miała jak najlepsze rezultaty, i żeby Bóg udzielił Mu potrzebnych łask.
Ania; Kraków
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Szymona z Lipnicy o uzdrowienie dla mnie z ciężkiej choroby oraz o pomoc Bożą w rozwiązaniu trudnej sprawy. Bóg zapłać.
Zofia; Sekowo
Proszę o modlitwę w intencji o uzdrowienie dla Grzegorza. Bóg zapłać.
Zofia; Sekowo
Proszę o modlitwę za duszę zmarłej Anieli Żyły w rocznicę jej śmierci która przypada 16 grudnia.Bóg zapłać.
Małgorzata; Jaworzyna Śl.
Intencja o zdrowie i co najważniejsze o zdrowy rozsądek, którego wciąż jest za mało.
Filip; Kraków

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50