Skrzynka intencji

Proszę o modlitwę za kl. Kamila o rozwiązanie problemów, odnalenie drogi życia i wytrwanie na niej.
Kamil; Lublin
Najdroższa Mateńko, pomóż mi we wszystkich moich problemach - pomóż normalnie żyć po śmierci najdroższych mi osób (Bóg zabrał mi wszystkich, których kochałam). Uwolnij mnie od rodziny zmarłego Męża, pomóż wygrać sprawy spadkowe, uregulować wszystkie długi, które mi zostawił i bezboleśnie uporać się z tym wszystkim, co los mi zgotował. RATUJ MNIE MARYJO, BŁAGAM, MIEJ LITOŚĆ NADE MNĄ, SKRÓĆ ME CIERPIENIA !
Jolanta; Gdańsk
Aby Jezus zwyciężył wszystko w naszym życiu i został w naszej rodzinie na zawsze.
Kasia; Polska
Totus Tuus Jezuniu przez Maryje. Kocham i bądź wola Twoja Ojcze. Święta Trójco ratuj moja rodzinę, Polskę, Polonie i cały świąt. Jezu ufam Tobie!
C T Bin.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Piotra.
Bogusia Warszawa
Szczęść Boże ! Z całego serca proszę o modlitwę w bardzo ważnej dla mnie sprawie. Pragnę prosić o łaskę nowej pracy w nurcie chrześcijańskim np. w szkole katolickiej. Wartości moralne, duchowe mają dla mnie fundamentalne znaczenie. Pragnę pracować z młodymi ludźmi i przekazywać im te wartości. Będę bardzo wdzięczna za modlitewną pomoc.Dołączam bukiet wiosennych pozdrowień.
Małgorzata; Łódź
Mateńko Najukochańsza, przyjmij do Królestwa Niebieskiego mojego zmarłego Męża i spraw, by zaznał prawdziwego szczęścia tam, w wieczności, bo nie chciał być szczęśliwy ze mną tu, na ziemi. Zostawił mnie pogrążoną w bólu, rozpaczy, z mnóstwem problemów.
Jolanta; Gdańsk
O święta Wolo Boża, tys moim pokarmem, napojem i rozkoszą mej duszy. Bądź wola Twoja Ojcze. Jezu ufam Tobie!. Matko Miłosierdzia, Maryjo Niepokalana wraz z całym niebem wstawiaj sie za nami grzesznymi.
m
Dziękuję za wszystkie dary i łaski które otrzymałem przez całe życie: zdrowie, ukończone studia, dobrą pracę, małżeństwo, córeczkę, szczęśliwy powrót do zdrowia mojej mamy po operacji. Dziękuję Ci Panie za każdy dzień, dziękuję za to że otworzyłeś mi oczy na to co najważniejsze. Bardzo błądziłem i grzeszyłem, swoje życie oparłem na kłamstwie, kombinowaniu, rozpuście, przez co cierpiała i cierpi teraz cała moja rodzina: mama, żona, córeczka, siostra, wszyscy cierpią. Wiele razy próbowałeś wyrwać mnie z tego grzechu ale ja niesłuchałem tylko brnąłem w zaparte, myślałem że jestem wielki i wszystko moge, byłem taki pyszny i pewny siebie. Byłem tak bardzo daleko od Ciebie Panie - żałuje i wstyd mi wszystkich moich złości, grzechów, bólu który zadałem Tobie Panie i wszystkim ludziom. Proszę Cię wybacz mi, odpuść mi moje winy, przebacz mi moje bardzo grzeszne życie. Tak bardzo pragnę żyć zgodnie z Twoimi przykazaniami, z Twoją wolą Panie. Przytul mnie mocno i nie pozwól odchodzić od Ciebie. Wskaż mi drogę bo jeszcze tak bardzo błądzę i grzeszę, pomóż mi naprawić nasze rodzinne życie, naprawić wszystkie błędy i kłamstwa, odzyskać zaufanie, odzyskać to co straciłem. Błagam zlituj sie nade mną, zlituj się nad nami Boże. Moja Żona i mama są tak daleko od siebie, a wszystko przeze mnie, błagam Cię pojednaj je, zbliż je do siebie, wlej w nie miłość wzajemną i dobroć, zaufanie, pomoc, troskę. Otwórz im oczy i serca, złagódź gniew i porywczość mojej żony, wlej w nią miłość i upodobanie do miejsca które jest mi tak bliskie. Proszę Cie pomóż mi Je pojednać i zblizyc do siebie. Przez swoją pewność siebie, głupotę i pychę straciłem dorobek życia mojej mamy, swój i żony. Boże Miłosierny zlituj się nade mną i pozwól odzyskać tyle lat ciężkiej pracy i wyrzeczeń. Otocz opieką nasze życie, chowaj nas w zdrowiu i miłości. Błogosław każdy nasz krok abyśmy wszystko czynili na Twoją chwałę. Pobłogosław nas Panie. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łask o które proszę, pomóż mi usunąć te przeszkody. Przeszłość naszą, o Panie, polecam Twemu Miłosierdziu. Teraźniejszość naszą polecam Twojej Miłości. A naszą przyszłość oddaję w rece Twojej Opatrzności. Zlituj się nad nami Boże.
Jacek; Jasło
Proszę o roztropność, łaskę ukształtowania dobrego sumienia (uwolnienie od skrupułów, załamywania się itp.), męstwo oraz pokorę.
Gabriel; Miejsce
Błagam o siły i mądrość dla mojego adwokata, by udało mu się poprowadzić dobrze moją sprawę.
Jolanta; Gdańsk
Błagam Cie Boże - spraw proszę, aby mój były partner życiowy się nawrócił oraz aby wrocił do mnie. Dopiero co planowaliśmy wspólne życie i nagle wszystko runeło. Wiem, ze to trudny człowiek, ukształtowany (35 lat), po bardzo ciężkich przejściach. Otwórz proszę jego serce na mnie, na moja miłość. Niech nie gardzi moja miłością, niech się nie odwraca. Panie wiesz, ze kocham go miłością czystą i szczerą. Pozwól mi być dla niego drogowskazem. Chce pomóc mu zerwać z demonami z przeszłości, tym całym złym światem, w którym tkwi, wskazać mu jak bardzo Go kochasz. Jednak jeśli wola Twa będzie inna - zabierz proszę ta moja miłość, ta niewyobrażalną tęsknotę, bo już nie mam sil. Boże ukochany, zmiłuj się nade mną.
Maria; Katowice
Panie Jezu Chryste, gorąco Cię proszę, abyś uleczył serce Piotrka, by mnie pokochał i zechciał do mnie powrócić. Błagam Cię Panie Jezu spraw, abyśmy znowu byli razem.
Paulina; Halinów
O potrzebne łaski dla mojej Mamy.
Adam; Gliwice
Proszę o modlitwy za całą moją rodzinę, o zdrowe i szczęśliwe życie, pełne radości i spokoju. W szczególności proszę o modlitwy za moją żonę Edytę, która spodziewa się dziecka.
Andrzej; Kielce

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50