Skrzynka intencji

Bardzo proszę o modlitwę za mnie o zdrowie, błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej. Abym szczęśliwie znalazł pomoc w moich kłopotach i duchowe wsparcie kapłana. O szczęśliwą operację obojczyka, powrót do zdrowia, znalezienie pracy i kierownictwo w rozeznaniu powołania. Za moich bliskich a zwłaszcza mamę, aby moje kłopoty nie były powodem jej zmartwień. O ochronę od wszelkiego zła i niepowodzeń. Bóg zapłać za wszelkie modlitewne wsparcie.
Daniel; Olsztyn
Aby prawdziwa Miłość zwyciężyła w naszym życiu miłość fałszywą.
Katarzyna; Elbląg
Proszę o modlitwę w intencji Sylwii-młodej kobiety w depresji, uwolnienie Karola od okultyzmu i o zdrowie i życie dla Janiny- są komplikacje pooperacyjne i zagrożenie życia.
Małgorzata& Warszawa
Proszę o łaskę odwrócenia schorzenia z którym walczę
Paweł; Bełchatów
Dziękuję Ci Boże za opiekę i za wszystkie łaski które otrzymałem. Za żonę, córeczkę, mamę, teściów całą rodzinę, za udaną operację, za dom, pracę zdrowie i siły do życia. Jesteś tak dobry i łaskawy a ja mimo to byłem tak bardzo grzeszny i tak daleko od Ciebie. Panie Miłosierny zlituj się nade mną, proszę Cię wysłuchaj moich próśb i błagań. Z Twoją pomocą Panie pragnę zmienić moje/nasze życie, naprawić wszystko co zepsułem. Jestem marnizną i bez Ciebie, bez Twojej pomocy nic nie jestem wstanie uczynić. Gorąco Cię przepraszam i proszę litości i Miłosierdzia Twojego. Panie pochyl się nade mną grzesznikiem.
Jacek; Jasło
Błagam o modlitwy w intencji pogodzenia się ze śmiercią wszystkich, których kochałam. Nie potrafię żyć, gdy serce rozdarte na strzępy tak bardzo krwawi. Zostałam samiuteńka na świecie, nie mam ochoty dalej żyć, bo nie mam dla kogo i po co. Moje życie straciło sens. Proszę o pomyślne rozwiązanie moich problemów i o maleńki promyczek szczęścia w życiu, bo nigdy dla mnie nie świeciło słonko. Tak bardzo ciężko mi, moje życie to istna gehenna, nie daję rady, ratunku.
Jolanta; Gdynia
Proszę Cię Mateńko, wyproś łaskę Nieba dla moich najukochańszych Rodziców Marii i Kazimierza
Mariola; Gdynia
Boże Miłosierny dziękuję za wszystkie dary które otrzymałem przez całe życie. Przepraszam za moje bardzo grzeszne życie, żałuję, bardzo żałuję mych występków. Proszę Cię przebacz mi i nie pozwól abym zniszczył do końca moją rodzinę. Pomóż mi Panie, pomóż nam Panie, wyprowadź na prostą ... Zlituj się nad nami Boże ...
Jacek; Jasło
Za Andrzeja o potrzebne łaski dla niego, o wypełnienie woli Bożej, światło Ducha Świętego i odwagę w podjęciu terapii DDA.
Kasia; Opole
Proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo w życiu oraz o przebaczenie grzechów i miłosierdzie dla zmarłych z rodziny.
Jan; Wieruszów
Proszę o modlitwę o łaskę powrotu do zdrowia dla mnie i mojego brata Grzegorza. Proszę o modlitwę za wszystkich, którzy pomagają mi w czasie mojej choroby.
Wiesława; Augustów
Boże pozwól mi naprawić to wszystko co zepsułam.
Malgorzata; Świdnica
O Boże błogosławieństwo, zdrowie i wysłuchanie naszych próśb.
Jan; Wieruszów
Za mnie, abym mógł uwierzyć w Boga i żebym kochał Go z całych sił... żebym nie wybierał zła jak dotychczas i umiał pracować nad sobą!!!
Kamail Kraków
Polecam Waszej modlitwie kochani Bracia wszystkich wątpiących i poszukujących a zwłaszcza tych zagubionych, oddalonych i nie znających Ciebie Świętą Trójco i Maryjo dopełnienie Świętej Trójcy. Kocham Cię Królestwo Boże i bądź wola Twoja w tych intencjach i we mnie i wszystkich ludzkich i wszystkim. Jezu ufam Tobie i Maryjo, świętą Rodzino z Nazaretu z całym Królestwem Bożym wstawiajcie sie za nami wszystkimi i Zbyszkiem K, Jola J, Magda, Ewunia i Halinka.
A Zawady

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 31-069 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50