Skrzynka intencji

Proszę o dar małżeństwa i macierzyństwa
Iwona; Kraków
Proszę o modlitwę w mojej intencji, bym szybko została przyjęta do wymarzonej pracy.
Teresa; śląskie
Proszę o modlitwę o łaskę powrotu do zdrowia dla Kasi.
Brygida; Tuchola
Matko Przenajświętsza, dziękuję Ci za opiekę i wsparcie w naszym życiu, za wszystkie cudowne dary i łaski którymi nas otaczasz. Przepraszam za całe zło i krzywdy które wyrządziłem, bardzo tego żałuję. Mateczko ukochana proszę Cię, opiekują się całą moją rodziną, ześlij na nas łaski zdrowia, miłości, dobroci, pojednania, litości i zrozumienia. Błagam Cię Miłosierna Matko pomóż w tych trudnych dla mnie sprawach i problemach. Nie radzę sobie i nie wiem jak je rozwiązywać. Przytul mnie do siebie i pomóż, bardzo Cię proszę ...
Jacek; Jasło
Matuchno Najświętsza, ja po prostu błagam Cię w pewnej intencji. Usłysz moje błaganie, proszę Cię Maryjo, Ty wszystko potrafisz wyjednać u Swojego Syna. Ufam, że mnie nie opuścisz w potrzebie.
Jola; Gdynia
Matko Boża pokornie Cię proszę, pochyl się nademną, lecząc zarówno ciało jak i duszę moją.
Aga; Lublin
Za wstawiennictwem dusz czyśćcowych proszę w intencjach znanych Bogu. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, pomóż mi Mateńko, błagam Cię.
Mariola; .
O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla całej mojej rodziny, o spełnienie pragnień, o wieczny odpoczynek dla wszystkich zmarłych z mojej rodziny, o Boże błogosławieństwo dla Ojca Świętego Benedykta XVI aby Duch Święty dalej pozwalał mu pełnić posługę Namiestnika Chrystusa na ziemi.
Zbyszek; Kraśnik
O Boże błogosławieństwo, zdrowie, przebaczenie grzechów i łaski Ducha Świętego dla całej rodziny. O wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny w pewnej sprawie. O opiekę Św. Krzysztofa w czasie podróży.
Jan; Wieruszów
Za Justynkę. O łaski dla Justynki. O pomoc w kroczeniu drogą dobra do nieba. Proszę stawiaj na jej drodze życia dobrych głęboko wierzących ludzi. Proszę Cię także o dobrego głęboko wierzącego męża dla niej. I gdyby to było możliwe proszę Cię napraw to byśmy mogli być razem.
Krzysztof; Wrocław
Miłosierny Jezu proszę o dar macierzyństwa i małżeństwa oraz o pomoc w rozwiązaniu wszystkich moich problemów.
Iwona; Przemyśl
Prośba o modlitwę Za przyczyna Matki Bożej o potomstwo dla nas i pracę zgodna z Wolą Bożą i za dusze w czyśćcu cierpiące proszę oraz sp. o. Sylwestra Pasjonistę w 3-cią rocznice śmierci proszę o dp.
Marcin; Łódź
Wszechmogący Miłosierny Wieczny Boże błagam o łaskę powrotu do zdrowia.
Rafał; Wrzesnia
Proszę o łaskę zdrowia dla mojej mamy, aby badania które musi powtórzyć wyszły prawidłowo.
Paweł; Bełchatów
Proszę o modlitwę by Aldona odpowiedziała miłością na moją miłość, bym znalazł u Jej boku ciepło domowego ogniska, którego tak bardzo pragnę i szukam. Bóg zapłać za modlitwę.
Jerzy; Inowrocław

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 31-069 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50