Skrzynka intencji

O spokój duszy zmarłego brata Andrzeja
Jadwiga; Chelmek
Proszę o modlitwę za Agnieszkę i Pawła, aby ponownie mogli się spotykać i zacząć wszystko od nowa. O odbudowanie wzajemnej relacji, wzajemne ubogacanie się w dobrym, przemianę serc i kroczenie razem drogą do Jezusa. Dziękuję za modlitwy. Urszula
Ula; Jastrzębie
Proszę o wsparcie modlitewne w intencji mojej rodziny. Niech zapanuje w niej Miłość i Pokój. Proszę o łaskę uzdrowienia wewnętrznego dla mnie i dla bliskich. Niech Bóg ma w opiece moją czwórkę dzieci Zuzię Karola Marysię i Kamilę. Bóg zapłać.
Krzysztof; Maków
Matko św. Dziewico Maryjo proszę o nieustanną Twoją opiekę i obronę przed złem. Proszę o łaski potrzebne w moim życiu, Szczególnie proszę o zdrowie duszy i ciała abym mógł być dobrym mężem i ojcem. Siebie z całą moją rodziną oddaję Tobie Niepokalana Maryjo. Matko Najświętsza Twojemu Niepokalanemu Sercu powierzam moją matkę Władysławę i śp. ojca Jana.
Sławomir; Maków Maz.
O Boże błogosławieństwo w życiu, zdrowie i dary Ducha Świętego. O opiekę Św. Krzysztofa w podróży dla wszystkich kierowców z firmy. O przebaczenie naszych grzechów. O wysłuchanie mojej szczegółowej intencji.
Jan; Wieruszów
Proszę o modlitwę w intencji zdania egzaminu i poukładania spraw życiowych.
Łukasz PRZEDBÓRZ
O błogosławieństwo Boże, dobra prace i usuniecie wielu trudności dla mnie. Bóg zapłać za modlitwę.
Marzena; Nowy Jork
Proszę o modlitwę w intencji zdanie egzaminu i poukładania spraw życiowych.
Łukasz; PRZEDBÓRZ
O Boże błogosławieństwo i dobrą pracę.
Marzena; Woodhaven
Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. Pragnę wyleczyć się z choroby nowotworowej, która nie chce opuścić mego ciała. Panie, wybacz mi moje grzechy i ześlij łaskę zdrowia również dla mojej kochanej rodziny. Pozwól nam żyć w zdrowiu i bezpiecznie przez wiele, wiele lat. Jezu, ulecz mnie. Maria.
Maria; kujawsko-pom.
proszę w wstawiennictwo u Boga za Marię i o łaskę i siły do przezwyciężania trudności życiowych dla mnie, a dar miłości w życiu codziennym. Dziękuje. Anna
Anna; Kraków
Proszę o modlitwy za zmarłego Męża, by oczyszczony najdroższą Krwią Chrystusa zamieszkał na wieki w Królestwie Niebieskim, osiągając pełnię szczęścia.
wdowa; Gdańsk
Dziękujemy za otrzymane łaski, prosimy o zdrowie i Boże błogosławieństwo w całym życiu. Boże kieruj nami i wspomagaj w chwilach trudnych. Niech dzięki Tobie opuszczą nas niebezpieczeństwa, wypadki i kłopoty. Panie, Jezu pozwól nam zrealizować nasze plany i marzenia. Przebacz nam nasze grzechy. Amen
Jan; Wieruszów
Proszę o modlitwę w intencjach - abym wkrótce została przyjęta do pracy oraz o światło Ducha Świętego na czas egzaminów i podczas podejmowania decyzji dnia codziennego.
Teresa; -
Proszę o dobrego męża dla mnie
Monika; Jelenia Góra

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 31-069 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50