Skrzynka intencji

O stanie się sprawiedliwym człowiekiem
Krzysztof; Ord
Jezu czuwaj proszę i oświecaj Swoimi derami księdza Włodzimierza. Jezu ufam Tobie!. Maryjo prowadź Go Swoją droga do świętości. Królestwo Boże proszę o wytrwałość w posłudze i jak największe owoce duchowe dla ks. Włodzimierza. Bądź wola Twoja Ojcze.
Pielgrzym; Biłgoraj
Gorąco proszę Jezu Najmiłosierniejszy przez Niepokalane, Najczulsze SERCE MARYI o nawrócenie, Światło Boże i dary Ducha Świętego oraz Sakrament Małżeństwa dla córki, dziewcząt-Izy, Moniki, Sylwii, Ani, Rafała i Piotra. Jezu ufam Tobie. Całe NIEBO wstawiajcie się za nimi. Abba Ojcze niech się stanie Twoja wola. Przepraszam za te dusze. Błagam i dziękuje za łaski otrzymane.
Anna; POLSKA
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę mojego powrotu do zdrowia.
Wiesława Augustów
Proszę o modlitwę za Pawła i Agnieszkę, aby odbudowali wzajemna relację miedzy sobą. O przemianę ich serc i łaskę wiary. Dziękuje za modlitwy Urszula
Urszula; Jastrzbie
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę mojego powrotu do zdrowia.
Wiesława; Augustów
Proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla całej rodziny. Niech Maryja wyprasza nam potrzebne łaski i chroni przed złem,wypadkami, kradzieżą i złą wolą ludzi. Niech Pan Jezus wysłucha wołanie mego serca, amen.
Jan Wieruszów
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę za małżeństwo Ilony i Macieja prawie się ono rozpada, proszę o łaskę uzdrowienia, proszę o łaskę światła w czasie ciemności dla Krysi i jej mamy o zdrowie, proszę nawrócenie Roberta męża Karolinki o łaskę dla niego przyjęcia sakramentów-komunii i bierzmowania oraz małżeństwa, proszę o to by Agnieszka spokojnie doszła do spowiedzi i proszę o dobrą spowiedź dla niej,proszę o łaskę zdrowia dla ks Franciszka o radość serca dla niego, proszę o łaskę sensu życia dla pewnej osoby, której imienia nie znam, proszę o modlitwę za ks Andrzeja o łaski mu potrzebne proszę dla mnie o trwałe uzdrowienie z pewnych dolegliwości,proszę o modlitwę we wszystkich intencjach które zostały złożone przed Jezusem Miłosiernym w Łagiewnikach. Bóg zapłać
Aneta; Szczecin
Prosze o zdrowie, Boże błogosławieństwo w życiu, opiekę Maryi w czasie pracy i podróży dla całej rodziny. Niech Święci, Aniołowie i Archaniołowie strzegą nas przed złem, wypadkami i kradzieżą.
Jan Wieruszów
Prosze o modlitwe za Moich Cudownych Rodziców, którzy mieli wielki kult do Św. Szymona z Lipnicy - mamę Joanne i ojca Antoniego i mojego brata Antoniego o szczęście wieczne dla Nich a dla nas o wszelkie potrzebne łaski i pomoc w codziennym zyciu abysmy wszyscy spotkali sie w niebie u Naszego Ojca. Bóg zapłac. basia z rodziną
Basia; Kraków
Boże Miłosierny, błagam Cię obdarz mnie łaską zdrowia, szczęśliwej miłości, małżeństwa i macierzyństwa.
Beata; Kraków
O światło w duszy, nadzieje i radosc w Tobie Swiety Boze prosze. Zlituj sie nade mna i podzwigni mnie Panie, bo okropnie nisko upadlem a zyc Bez Ciebie nie chce i nie umiem..
Dariusz; Mielec
Za duszę Św.pamięci Andrzeja
Jadwiga; Chełmek
Proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny i wszystkich znajomych. Niech Duch Święty kieruje nami w pewnej sprawie i Maryja wyprasza łaski do realizacji naszych planów. W miłosierdziu Swoim niech Pan wybaczy nam grzechy. Święci Aniołowie i Archaniołowie prosimy, abyście strzegli nas od zła w czasie podróży. Za wszystko dziękujemy Bogu i Wam za modlitwę.
Jan; Wieruszów
Tak bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i daru modlitwy, darów Ducha Świętego dla Sataia z Indii, Ewuni i Jej siostry oraz Lilien z USA i Marcina z Sydney oraz zdrowia duszy i ciała dla ASI z USA. Błagam dla nich o współmałżonków z POLSKI, jeśli będzie zgodne z wolą Bożą i dla Olimpii z Polski. Jezu ufam Tobie !!!. Dziękuje za wszystkie otrzymane laski i za szczęśliwa podroż i za Sakrament Chrztu i dziękuje za Natanka i powrót do życia dla Wojtusia i Michałka, Danielka, Krystiana i życie dla Łukasza i Ani oraz o nawrócenie dla Tomka, Władysława i Andrzejki. Jezu ufam Tobie!!!.Ojcze nich się stanie Twoja wola nie moja.Maryjo, Mateczko nasza wstawiaj się za nami i naszymi rodzinami. Kocham i dziękuje!
Sister; Bel

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50