Skrzynka intencji

Proszę o modlitwę w intencji mojego brata Kuby, o uzdrowienie jego duszy i serca, aby znalazł drogę do Boga,aby znów cieszył się życiem.
Marysia; Brzozów
Boże, strasznie cierpię psychicznie. Błagam Cię o uzdrowienie i umiejętność ułożenia sobie życia.
Agnieszka; mielec
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej chorej na raka mamy, Krystyny . Jest po operacji, w ciężkim stanie. Proszę Boga, aby pozwolili jej żyć, aby mogła cieszyć się życiem i rodziną, szczególnie niedawno urodzoną wnuczką, i drugą - dopiero mającą się urodzić. Proszę tez o modlitwę w intencji dziecka, które po wielu niepowodzeniach i stratach noszę pod sercem. Niech Bóg da maleństwo siłę żeby przeżyło moje stresy związane z chorobą mamy, niech urodzi się zdrowe.
Elżbieta Kraków
Bardzo proszę o rychłą łaskę uzdrowienia dla ks. Pawła, abym mógł pełen sił i zdrowia powrócić do służby Bogu i ludziom.
ks. Paweł; Oleśnica
O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi nad całą rodziną. O przebaczenie grzechów i potrzebne łaski Ducha Świętego w pewnej sprawie. O życie wieczne dla zmarłych z rodziny i firmy. O opiekę dla wszystkich kierowców w okresie zimy. O powrót do zdrowia Reginy.
Jan; Wieruszów
Proszę o modlitwę za Łukasza, aby odnalazł drogę do Boga, aby była w nim wiara i nadzieja na lepszy czas i aby uciekł z jego duszy mrok.
Maria; Brzozów
Święty Szymonie dziękuję za Twoje orędownictwo. Proszę módl się abym wypełniał życiem Przykazanie Miłości tak na serio!
Szymon; Kraków
Proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Asi, o zdrowie dla niej i dziecka.
Paulina; Kraków
Proszę o przyjęcie Grażynki do Królestwa Niebieskiego
Jolanta; GDYNIA
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę mojego powrotu do zdrowia. Bardzo proszę o modlitwę o pomyślne leczenie Karolinki,żeby przeszczep przyjął się i noga zagoiła się.
Wiesława; Augustów
Proszę o modlitwę za zmarłych z mojej rodziny zwłaszcza za babcie ciocie i ojca
Krzysztof; warszawa
Proszę o łaskę wiary w Boga dla mojego narzeczonego Mateusza. O pokój w sercu dla niego po ciężkich doświadczeniach związanych z chorobą i śmiercią mamy. O łaskę dojrzałości i odpowiedzialności w podejmowaniu życiowych decyzji. A jeżeli taka jest wola Boża - proszę o szybkie, dojrzałe i radosne podjęcie przez nas decyzji o małżeństwie.
Helena: Pruszków
Obdarz nas Panie nieustającym błogosławieństwem, zdrowiem i strzeż nas przed złem, wypadkami i kradzieżą. Niech Duch Święty kieruje naszym życiem, a wstawiennictwo Świętych, Aniołów i Archaniołów wyjedna nam to , o co prosimy w naszych sercach.
Jan; Wieruszów
O szczęśliwe urodzenie dzieciątka mojej ukochanej Przyjaciółki Anitki, o błogosławieństwo Boże dla Niej i dla Jej dziecka oraz o szczęśliwe małżeństwo. O łaskę głębokiej i prawdziwej przyjaźni dla nas oraz o zdrowie dla mojej chorej koleżanki i brata na nowotwór złośliwy. BłAGAM O MODLITWĘ!! Błagam o nieustanną modlitwę, której tak bardzo pragnę i potrzebuję... Nie zapominajcie o nas !!!
Paulina; Warka
Proszę Cię Wszechmogący Miłosierny Boże o łaskę uzdrowienia duszy i ciała ciężko chorej Beaty.
Halina; Radom

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50