Skrzynka intencji

O pomyślny przebieg operacji oraz szybki powrót do zdrowia Naszej Kochanej Mamy Basi.
Magdalena; Kraków
Proszę o modlitwę za Jakuba i Łukasza, by przetrwali trudny dla nich czas, i o potrzebne dla nich łaski.
Marysia; Brzozów
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę mojego powrotu do zdrowia.
Wiesława; Augustów
Wszyscy, którzy przeczytacie moją intencję pomódlcie się za mnie, aby Bóg miał mnie w swej opiece, bo trudno mi ciągnąć to zycie dalej, straciłem pracę a życie moje to pasmo samych złych chwil. Boże pomóz!!! Módlcie się za mnie i moją rodzinę! Boże wierzę, że mnie (nas) nie opuścisz! Bóg zapłać!
Janusz; Gniezno
o uzdrowienie z choroby dla Beaty-przemianę na lepsze!
Beata; Siedlce
Prosze o modlitwe w intencji mojego powolania zakonnego, ktore gdzies po drodze zagubilem.
Robert; Gdansk
O uzdrowienie z choroby dla beaty i przemianę na lepsze
Beata; Siedlce
Bardzo proszę o modlitwę w intencji Mateusza. O łaskę Ducha Świętego dla niego w podjęciu właściwych decyzji życiowych i wytrwaniu w nich. A dla mnie i dla niego razem - aby się wypełniała wola Boża w naszym życiu, aby nasze decyzje były zgodne z Jego wolą. Niech dobry Bóg pomoże nam przezwyciężyć obecne problemy.
Helena; Pruszków
Święty Szymonie z Lipnicy uproś dla mojej córki Agnieszki łaskę zdrowia,zamiłowania do nauki i poszerzania wiedzy jak również łaskę szczęśliwego dorastania w gronie prawdziwych przyjaciół i dary Ducha Świętego a dla nas rodziców jasność umysłu i jedność działań w jej wychowaniu.Św.Szymonie patronuj nam w tym Nowym 2009 Roku. Twoja czcicielka Zofia z Sosnowca
Zofia; Sosnowiec
Proszę w intencji trzeźwości dla brata oraz o spokoj i zgode w mojej rodzinie.
Gośka Rzeszów
Proszę o modlitwę w intencji Andrzejka, proszę uzdrów Jezu jego emocje, chroń go przed agresją innych. Daj mu proszę Panie Boże dużo spokoju i radości i chroń go od wszystkiego negatywnego.
Joanna; KRAKÓW
Proszę o modlitwę w intencji mojego powrotu do zdrowia .
Łukasz; Łódzkie
O Boże Miłosierdzie i opiekę Matki Bożej dla Rafała,Tomka i Szczepana
Piotrek; Puławy
Proszę o modlitwę o łaskę spotkania i rozmowy z drogą mi osobą, z którą kontakt urwał się w niezrozumiały i bolesny sposób. Proszę, aby osoba ta zrozumiała, że też mnie skrzywdziła, że nie tylko ja popełniłam błędy (które od dawna bardzo dobrze widzę). Aby zobaczyła w prawdzie mnie, siebie i naszą relację, aby nie widziała we mnie tylko zła... Niech wypłynie dobro i wartość tej relacji, i jeśli Bóg pozwoli, niech ona zostanie odbudowana, a przynajmniej niech nastąpi jakieś oczyszczenie, bo nie umiem z tym normalnie żyć. Bóg zapłać.
Magdalena; Inowocław
Proszę o modlitwę o powrót mojego ukochanego Grzegorza, który zostawił mnie jakiś czas temu, żebyśmy znów mogli tworzyć wspaniały związek. Wierzę, że Bóg wysłucha wspólnej modlitwy. Dziękuje za wsparcie moich modlitw. Bóg zapłać.
Kasia; Jelenia Góra

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50