Skrzynka intencji

Prosze o modlitwe za Moich Cudownych Rodziców, którzy mieli wielki kult do Św. Szymona z Lipnicy - mamę Joanne i ojca Antoniego i mojego brata Antoniego o szczęście wieczne dla Nich a dla nas o wszelkie potrzebne łaski i pomoc w codziennym zyciu abysmy wszyscy spotkali sie w niebie u Naszego Ojca. Bóg zapłac. basia z rodziną
Basia; Kraków
Boże Miłosierny, błagam Cię obdarz mnie łaską zdrowia, szczęśliwej miłości, małżeństwa i macierzyństwa.
Beata; Kraków
O światło w duszy, nadzieje i radosc w Tobie Swiety Boze prosze. Zlituj sie nade mna i podzwigni mnie Panie, bo okropnie nisko upadlem a zyc Bez Ciebie nie chce i nie umiem..
Dariusz; Mielec
Za duszę Św.pamięci Andrzeja
Jadwiga; Chełmek
Proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny i wszystkich znajomych. Niech Duch Święty kieruje nami w pewnej sprawie i Maryja wyprasza łaski do realizacji naszych planów. W miłosierdziu Swoim niech Pan wybaczy nam grzechy. Święci Aniołowie i Archaniołowie prosimy, abyście strzegli nas od zła w czasie podróży. Za wszystko dziękujemy Bogu i Wam za modlitwę.
Jan; Wieruszów
Tak bardzo proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i daru modlitwy, darów Ducha Świętego dla Sataia z Indii, Ewuni i Jej siostry oraz Lilien z USA i Marcina z Sydney oraz zdrowia duszy i ciała dla ASI z USA. Błagam dla nich o współmałżonków z POLSKI, jeśli będzie zgodne z wolą Bożą i dla Olimpii z Polski. Jezu ufam Tobie !!!. Dziękuje za wszystkie otrzymane laski i za szczęśliwa podroż i za Sakrament Chrztu i dziękuje za Natanka i powrót do życia dla Wojtusia i Michałka, Danielka, Krystiana i życie dla Łukasza i Ani oraz o nawrócenie dla Tomka, Władysława i Andrzejki. Jezu ufam Tobie!!!.Ojcze nich się stanie Twoja wola nie moja.Maryjo, Mateczko nasza wstawiaj się za nami i naszymi rodzinami. Kocham i dziękuje!
Sister; Bel
O spokój duszy zmarłego brata Andrzeja
Jadwiga; Chelmek
Proszę o modlitwę za Agnieszkę i Pawła, aby ponownie mogli się spotykać i zacząć wszystko od nowa. O odbudowanie wzajemnej relacji, wzajemne ubogacanie się w dobrym, przemianę serc i kroczenie razem drogą do Jezusa. Dziękuję za modlitwy. Urszula
Ula; Jastrzębie
Proszę o wsparcie modlitewne w intencji mojej rodziny. Niech zapanuje w niej Miłość i Pokój. Proszę o łaskę uzdrowienia wewnętrznego dla mnie i dla bliskich. Niech Bóg ma w opiece moją czwórkę dzieci Zuzię Karola Marysię i Kamilę. Bóg zapłać.
Krzysztof; Maków
Matko św. Dziewico Maryjo proszę o nieustanną Twoją opiekę i obronę przed złem. Proszę o łaski potrzebne w moim życiu, Szczególnie proszę o zdrowie duszy i ciała abym mógł być dobrym mężem i ojcem. Siebie z całą moją rodziną oddaję Tobie Niepokalana Maryjo. Matko Najświętsza Twojemu Niepokalanemu Sercu powierzam moją matkę Władysławę i śp. ojca Jana.
Sławomir; Maków Maz.
O Boże błogosławieństwo w życiu, zdrowie i dary Ducha Świętego. O opiekę Św. Krzysztofa w podróży dla wszystkich kierowców z firmy. O przebaczenie naszych grzechów. O wysłuchanie mojej szczegółowej intencji.
Jan; Wieruszów
Proszę o modlitwę w intencji zdania egzaminu i poukładania spraw życiowych.
Łukasz PRZEDBÓRZ
O błogosławieństwo Boże, dobra prace i usuniecie wielu trudności dla mnie. Bóg zapłać za modlitwę.
Marzena; Nowy Jork
Proszę o modlitwę w intencji zdanie egzaminu i poukładania spraw życiowych.
Łukasz; PRZEDBÓRZ
O Boże błogosławieństwo i dobrą pracę.
Marzena; Woodhaven

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50