Skrzynka intencji

Proszę o łaskę wiary w Boga dla mojego narzeczonego Mateusza. O pokój w sercu dla niego po ciężkich doświadczeniach związanych z chorobą i śmiercią mamy. O łaskę dojrzałości i odpowiedzialności w podejmowaniu życiowych decyzji. A jeżeli taka jest wola Boża - proszę o szybkie, dojrzałe i radosne podjęcie przez nas decyzji o małżeństwie.
Helena: Pruszków
Obdarz nas Panie nieustającym błogosławieństwem, zdrowiem i strzeż nas przed złem, wypadkami i kradzieżą. Niech Duch Święty kieruje naszym życiem, a wstawiennictwo Świętych, Aniołów i Archaniołów wyjedna nam to , o co prosimy w naszych sercach.
Jan; Wieruszów
O szczęśliwe urodzenie dzieciątka mojej ukochanej Przyjaciółki Anitki, o błogosławieństwo Boże dla Niej i dla Jej dziecka oraz o szczęśliwe małżeństwo. O łaskę głębokiej i prawdziwej przyjaźni dla nas oraz o zdrowie dla mojej chorej koleżanki i brata na nowotwór złośliwy. BłAGAM O MODLITWĘ!! Błagam o nieustanną modlitwę, której tak bardzo pragnę i potrzebuję... Nie zapominajcie o nas !!!
Paulina; Warka
Proszę Cię Wszechmogący Miłosierny Boże o łaskę uzdrowienia duszy i ciała ciężko chorej Beaty.
Halina; Radom
Proszę o zdrowie dla córki Beaty chorej na raka piersi.
Maria; Głubczyce
Proszę Cię Mateńko o wstawiennictwo u Boga, o dobre małżeństwo i wskazanie drogi.
Grażyna; Białystok
O wszelkie łaski dla rodziny. Bóg zapłać za modlitwę!
Piotrek; Puławy
Błagam uratuj tą miłość! Błagam pozwól nam się zejść i być razem.
Krzysiek; Wrocław
Proszę Cię Boże o to byś pomógł mi znaleźć pracę i spraw bym uwierzyła, że Ty się o mnie troszczysz
Agata; Częstochowa
Proszę o łaskę poczęcia dla naszego małżeństwa, jeżeli taka jest wola Pana..
Aleksandra; Bochnia
W Dniu Imienin proszę o modlitwę dla KSIĘŻY Michała i Rafała, o wstawiennictwo ich wielkich PATRONÓW w dążeniu do ŚWIĘTOŚCI, opieki Maryi Niepokalanej, Królowej Polski, Królowej Pokoju i błogosławieństwo Boże na dalsze lata kapłaństwa. Jezu ufam Tobie, ze wysłuchasz prośby PARAFIAN z Miłosierdzia Bożego. Bądz wola Twoja Ojcze.
Parafianie; Bełchatów
PROSZĘ O PLNE SPOTKANIE Z KRZYSZTOFEM, DOBREGO MĘŻA I DOBRĄ PRACĘ.
Asia; Bielsko- Biała
Błagam o dar poczęcia i urodzenia żywego i zdrowego dziecka Błagam o zdrowie życie i siły dla mnie i mojego męża Marcina
Anna; Warszawa
Proszę o modlitwę w intencji mojego bratanka i chrześniaka - 10-letniego Pawła, który został odwieziony do szpitala z ostrą białaczką, by Dobry Bóg dał Mu jak najszybciej powrócić do zdrowia. Dziękuję.
Mirek; Rybnik
O pomoc Aniołów w całym naszym życiu
Kasia; Szczytno

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50