Skrzynka intencji

Proszę o modlitwę o pomoc w leczeniu Anny, u której stwierdzono chorobę parkinsona.
Wiesława; Augustów
św.Szymonie proszę uproś mi tę upragnioną łaskę uzdrowienia i niezachwianą ufność w Boże Miłosierdzie
Aga; Lublin
Maryjo, Ty zawsze zapraszasz do Siebie pielgrzymów. Zaproś proszę te 2 osoby, które pragną jechać do Ciebie. Pomóż im i niech się wypełni wola Boża nie moja. Jezu ufam Tobie. Tak bardzo proszę o Światło Boże, ze nigdy modlitwy nie jest za dużo i większe nawrócenie dla nich i wszystkich pielgrzymów i dla Roberta, Mariusza i Romana i Jasia o dobra, Bożą żonę. Błogosław im Mateńko Jasnogórska z Jezusem - kocham, jestem, czuwam.
Czcicielka; Miechów
Proszę o szybkie spotkanie z Krzysztofem - kocham go, Panie skłoń jego serce, aby odpowiedziało na moją tęsknotę.PROSZĘ też o dobrą pracę i dobrego męża.
Asia; Bielsko- biała
Mateńko Najukochańsza, proszę Cię o zdrowie dla mojego adwokata po operacji serca.
Jolanta; Gdynia
Dziękuję Ci Boże za błogosławieństwo dla Ilonki i Sławka w ich 7 rocznicę ślubu zawartego w tym kościele.Pokornie proszę o dalsze błogosławieństwo dla nich oraz ich dzieci-Wiktorka i Zosi.
Jadwiga; Chełmek
O stanie się sprawiedliwym człowiekiem
Krzysztof; Ord
Jezu czuwaj proszę i oświecaj Swoimi derami księdza Włodzimierza. Jezu ufam Tobie!. Maryjo prowadź Go Swoją droga do świętości. Królestwo Boże proszę o wytrwałość w posłudze i jak największe owoce duchowe dla ks. Włodzimierza. Bądź wola Twoja Ojcze.
Pielgrzym; Biłgoraj
Gorąco proszę Jezu Najmiłosierniejszy przez Niepokalane, Najczulsze SERCE MARYI o nawrócenie, Światło Boże i dary Ducha Świętego oraz Sakrament Małżeństwa dla córki, dziewcząt-Izy, Moniki, Sylwii, Ani, Rafała i Piotra. Jezu ufam Tobie. Całe NIEBO wstawiajcie się za nimi. Abba Ojcze niech się stanie Twoja wola. Przepraszam za te dusze. Błagam i dziękuje za łaski otrzymane.
Anna; POLSKA
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę mojego powrotu do zdrowia.
Wiesława Augustów
Proszę o modlitwę za Pawła i Agnieszkę, aby odbudowali wzajemna relację miedzy sobą. O przemianę ich serc i łaskę wiary. Dziękuje za modlitwy Urszula
Urszula; Jastrzbie
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę mojego powrotu do zdrowia.
Wiesława; Augustów
Proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla całej rodziny. Niech Maryja wyprasza nam potrzebne łaski i chroni przed złem,wypadkami, kradzieżą i złą wolą ludzi. Niech Pan Jezus wysłucha wołanie mego serca, amen.
Jan Wieruszów
Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę za małżeństwo Ilony i Macieja prawie się ono rozpada, proszę o łaskę uzdrowienia, proszę o łaskę światła w czasie ciemności dla Krysi i jej mamy o zdrowie, proszę nawrócenie Roberta męża Karolinki o łaskę dla niego przyjęcia sakramentów-komunii i bierzmowania oraz małżeństwa, proszę o to by Agnieszka spokojnie doszła do spowiedzi i proszę o dobrą spowiedź dla niej,proszę o łaskę zdrowia dla ks Franciszka o radość serca dla niego, proszę o łaskę sensu życia dla pewnej osoby, której imienia nie znam, proszę o modlitwę za ks Andrzeja o łaski mu potrzebne proszę dla mnie o trwałe uzdrowienie z pewnych dolegliwości,proszę o modlitwę we wszystkich intencjach które zostały złożone przed Jezusem Miłosiernym w Łagiewnikach. Bóg zapłać
Aneta; Szczecin
Prosze o zdrowie, Boże błogosławieństwo w życiu, opiekę Maryi w czasie pracy i podróży dla całej rodziny. Niech Święci, Aniołowie i Archaniołowie strzegą nas przed złem, wypadkami i kradzieżą.
Jan Wieruszów

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50