Skrzynka intencji

Proszę o modlitwę w intencji odwrócenia trudności chorobowych, którymi zostałem naznaczony w tak młodym wieku. Panie nie moja, lecz Twoja wola niech się stanie
Paweł; Bełchatów
Proszę o modlitwę w intencji Wioletty, o siły, dar przebaczenia i nadziei na dalsze życie.
Marcin, Ruda Śląska
Chryste odnów mnie, stwórz mnie na nowo w Twym Duchu. Odnów we mnie chrzest gładzący skutki grzechu pierworodnego i własnych występków. Uchroń mnie przed złem i szatanem. Zamień to, co we mnie ciemne w światło. Pobłogosław mnie w każdej sytuacji i błogosławieństwa mi nie odbieraj!
Krzysztof; Chicago/US
Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie i ulgę w cierpieniu dla mojego chorego na raka taty. Stan taty jest bardzo poważny - błagam o wsparcie.
Gosia; Poznań
Proszę Ciebie Panie, za wstawiennictwem św. Szymona o miłosierdzie dla duszy mojego zmarłego Ojca. Proszę też o wszystkie łaski potrzebne dla naszej Rodziny, przede wszystkim o zdrowie i o niezbaczanie z Twoich ścieżek Panie. Dziękuje św. Szymonie za pośrednictwo we wszystkich laskach. Bóg zapłać!
Renata; Würzburg
Błagam o uwolnienie mnie od ludzi, którzy tak bardzo skrzywdzili mnie w życiu. Proszę, usuń ich z mojej ciernistej drogi, którą przyszło mi kroczyć w życiu. Nie chcę ich spotykać nigdy więcej, bo każde takie spotkanie to dla mnie ogromny stres. Panie, ratuj mnie!
strwożona
Bardzo proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej mamy Janiny Opalskiej. Bardzo za nią tęsknię.
Agnieszka; Płock
Mateńko Najukochańsza, przyjmij do Królestwa Niebieskiego mojego najdroższego Męża, a mnie utul w rozpaczy. Powiedz mi, jak mam żyć pośród bólu, łez, cierpienia. Ty wiesz, że moje życie to pasmo nieszczęść, to prawdziwa gehenna. Ratuj mnie Mateńko!!!
wdowa
Szczęść Boże, 12 lutego 2008 czeka mnie sprawa w sądzie. Proszę o modlitwę o pokój serca oraz o sprawiedliwy wyrok zgodny z Wolą Bożą. Z góry dziękuję. Maciek
Maciek; Bełchatów
Szczęść Boże. Błagam o modlitwę w intencji o moje zdrowie. Tak bardzo pragnę, aby te wszystkie choroby już się skończyły i bym mogła cieszyć się zdrowiem.
Danuta; Tarnów
Za wstawiennictwem dusz czyśćcowych, dla których proszę o łaskę Nieba, błagam o pomoc w rozwiązaniu moich trosk i kłopotów.
Jolanta; Gdynia
Proszę o modlitwę za Józefa, by Pan Miłosierny błogosławił mu w życiu, by wszystkie problemy wreszcie się rozwiązały, aby mógł normalnie żyć i być ojcem 3 dzieci. Błagam o modlitwę, bo przygniotły go 15 letnie problemy i nie ma chęci do życia. Jezu Miłosierny, wyprostuj Jego ścieżki. Błogosław mu. Maryjo, opiekuj się nim i jego rodziną.
Maris; Bolków
Proszę, by Matuchna Najświętsza utuliła w Swoich ramionach mojego zmarłego Męża, by zaznał prawdziwej matczynej miłości, a Pan Jezus przyjął Go jako swojego brata do Królestwa Niebieskiego i otoczył braterską miłością.
Jolanta; Gdynia
Proszę o modlitwę za Duszę Ś.P. Ryszarda Buczaka w piątą rocznicę śmierci, która mija dn. 6.II.2008r. Dziękuję bardzo!!
Beata; Słomniki
Proszę o Modlitwę za mnie, bym miał dużo sił do pokonywaniu nałogów oraz trudności życia codziennego. Szczęść Boże.
Rafał; Kraków

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: krakow@bernardyni.ofm.pl tel: 012 422 16 50