Skrzynka intencji

Panie Jezu, Maryjo, za wstawiennictwem św. Józefa proszę o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zła, złych duchów,przekleństwa(również dla innych osób z tym związanych),o zdrowie duszy i ciała,o przywrócenie wszystkiego co w nas umarło a co zło zabrało,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do Serca Twojego
Ania Barcelona
Modlitwa za Sylwię i Mateusza o odrodzenie wzajemnej miłości która ich łączyła, aby Pan dał jeszcze jedną szansę jeśli jest taka wola oraz o potrzebne dary Ducha ŚWIETEGO
Teresa Dąbrowa Tarnowska
Święty Szymonie od spraw beznadziejnych proszę wyproś mi łaskę powrotu do zdrowia mojego synka Maciusia proszę by został uwoniony od złego ducha tej przypadłości i mógł w pełni cieszyć się łaską zdrowia ducha i ciała tak jak został do tego powołany.Proszę wskaż św.Szymonie drogę powrotu do Boga mojemu mężowi Tomaszowi i by Bóg Ojciec uwolnił go z niewoli grzechu i złego ducha. Amen. Dziękuję św. Szymonie.
EWA Tarnów
Bardzo proszę o modlitwę za mnie.
Aneta Warsaw
Bardzo proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Łukasza oraz o cud, żebyśmy znowu mogli być razem.
Magdalena Kraków
Bożego ratunku błagamy,Twej Bożej pomocy.Ja nie umiem cudów robić. Przepraszam. Ulituj się. Św. Szymonie dopmóż nam. Bóg Ci zapłać.
Jacek I Ela Bielsko Biala
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę wymarzonej pracy i siły fizyczne i psychiczne do tej którą teraz wykonuję. O pokój w sercu i Bożą miłość.
Agnieszka Warszawa
Proszę o modlitwę o dar spotkania dobrej żony
Henryk Mińsk
Proszę o modlitwę w intencji o zaprzestanie działań nieuczciwej konkurencji przez mojego byłego pracownika.
Robert Poznań
Proszę, by Wola Boża wypełniła się w życiu Andrzeja. Prośmy o łaskę uzdrowienia duszy i ciała. Módlmy się za zmarłych z Jego rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
Beata Bolesław
O Boże Błogosławieństwo dla moich dwóch mieszkań aby Bóg zachował je w opiece i potraktował jak swoje, o bezpieczeństwo, o utrzymanie się w pracy i wyrozumiałość współpracownic i szefowej, o trwałe uzdrowienie na sercu, ciele i duszy, o wyrzucenie do końca wypartych wspomnień, o ucharyzmatycznienie wspólnoty, o rozbudzenie charyzmatów dla mnie, w tym i tych nadzwyczajnych, o motywację i motywatorów oraz za sąsiadkę w jej trudnych sprawach sądowych o szczęśliwe rozwiązanie jej spraw.
Ala Rumia
O stabilizację.
Ewa Anglia
Święty Szymonie z Lipnicy przez wstawiennictwo Twoje proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla całej rodziny dzieci Igora, Agaty, Wiktorii, o mądrość w nauce Elżbiety i Rafała miej ich w opiece, aby byli szczęśliwym małżeństwem.
rafal leboek
Panie Boże bardzo cię proszę o zdrowie dla mojej rodziny o to aby dobrze mi szła nauka w szkole, żebym dalej zdobywała takie sukcesy w śpiewie jak dotychczas. Ale modlitwa to nie tylko prośby, ale i podziękowania. Więc dziękuje ci za mój talent muzyczny oraz za rodzinę Amen.
wiktoria lebork
Proszę o: zdrowie, potrzebne łaski oraz zdolność do podejmowania trudnych, właściwych wyborów dla Łukasza. Żebyśmy znowu mogli być razem.
Magdalena Kraków

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 30-960 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50