Skrzynka intencji

Gorąco proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie ze zniewoleń i lęków. Proszę o uzdrowienie moich dzieci Julii i Filipka. Proszę o zjednoczenie i nawrócenie mojej rodziny oraz pomoc w naprawieniu błędów, tak aby zostały wybaczone. Bóg zapłać!
Justyna Puławy
ŚWIĘTY SZYMONIE Z LIPNICY MUROWANEJ PROSZĘ CIĘ O TWOJE WSTAWIENNICTWO U BOGA, ABYŚ WYJEDNAŁ ŁASKĘ UZDROWIENIA Z CHORÓB DUSZY I CIAŁA DLA MAMY MIECZYSŁAWY, KOLEŻANKI EWY ORAZ DLA MNIE IZABELI. PROSZĘ CIĘ O DOBRE WYNIKI BADAŃ KONTROLNYCH. ŚWIĘTY SZYMONIE MÓDL SIĘ ZA NAMI.
IZABELA Jawiszowice
Wraz z żoną staliśmy się szczęśliwymi rodzicami wspaniałego syna i to właśnie o opiekę nad naszym Jasiem oraz o modlitwę za niego proszę. Michał
Michał Kraków
Proszę o szturm do Nieba w intencji uzdrowienia Sophi z ciężkiej choroby na którą nie ma lekarstwa jest to Zespół Angelmana Jedyna nadzieja w Bogu Wierzę że my wszyscy wyprosimy laskę uzdrowienia poprzez wstawiennictwo św Szymona z Lipnicy na Chwałę Boga i Kościoła św Bóg zapłać za kazde westchnienie Niech Ojciec niebieski z Dzieciątkiem Jezus nam Błogosławi
lilla Gorzów wlkp
Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Sławka, wszelkie potrzebne mu łaski oraz uratowanie naszego sakramentalnego małżeństwa. Dla siebie proszę o modlitwę o wszelkie potrzebne mi łaski, a szczególnie o wytrwałość, pokorę oraz umiejętność zaufania Bogu i postępowania zgodnie z Wolą Bożą. Proszę również o modlitwę za nasze córki - Basię i Jadzię, o Bożą Opiekę oraz wszelkie potrzebne im łaski.
Małgorzata Kraków
Proszę o modlitwę o światło Ducha św., pomoc w podjęciu mądrej decyzji, pozytywne załatwienie pewnej prawy, by udało mi się poogarniać to z czym trudno.Proszę również o modlitwę w intencji rodziców a w szczególności mamy bo źle się czuje o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski.Dziękuję
Daria Opole
O trwałe uzdrowienie na duszy i ciele ze wszystkich chorób, o wyrzucenie wypartych wspomnień, o dobrą pracę, o dobrego męża gdy dojrzeję, o Błogosławieństwo moich dwóch mieszkań jakby należały do Boga, o oddalenie raz na zawsze problemów dawnego domu i dawnej okolicy, o wsparcie finansowe, o to bym znów chętnie się ładnie ubierała i malowała jak za dawnych lat, za sąsiadkę w jej trudnych sprawach rodzinnych, finansowych i prawnych o szczęśliwy finał.
Ala Rumia
Proszę o modlitwę w mojej intencji o zdrowie dla mojej rodziny o znalezienie pracy dla mnie i rozwiązanie problemu który bardzo mnie meczy i nie daje mi spokoju. Wierze calym sercem ze modlitwa mi pomoże.
Aga Mielec
Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa.
Zygmunt Kraków
O uzdrowienie duszy i pomoc w rozwiązaniu problemów wiadomej osoby.
. Kraków
P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego
Ania Barcelona
Proszę w intencji o znalezienie godnej pracy dla Izy, o potrzebne dary, łaski i światło Ducha Św. dla Izy, Basi, Gabrysi, Agnieszki, Rafała, o. Augustyna, o.Leszka, ks Arka, ks Jacka, ks. Piotra, br Savio oraz nawrócenie i uzdrowienie serca Marii.
Izabela Warszawa
Proszę o modlitwę w intencji pworotu do zdrowia.
T Warszawa
Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Matki Bożej Różancowej za Jole. Panu Bogu w wiadomych sprawach. Bóg zapłać
Jola Kielce
Proszę o modlitwę w intencji Jarosława, o przemianę serca, łagodność i cierpliwość.
Nika Warszawa

dodaj intencje!


 
 
Bernardyni kontakt
ul. Bernardyńska 2; 31-069 Kraków; e-mail: bernardynikrakow@gmail.com tel: 012 422 16 50